OUKITEL WP22
Specifikace OUKITEL WP22
Základní informace
| Značka | OUKITEL |
| Model | WP22 |
| Datum představení | Středa 01. Března 2023 |
| Datum uvedení | Středa 01. Března 2023 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €240 |
Design
| Barevné varianty | Černá |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolnost |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.58 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2408 pixelů |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 401 ppi |
| Špičkový jas | 480 cd/m² |
| Ochranné sklo | Odolný proti pádu (do 1,5 m), Vyhovuje MIL-STD-810H |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio P90 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GM 9446 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 256GB |
| Varianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 13 (Tiramisu) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 48 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ) Infračervená noční světla 20 Mpx ( Noční vidění ) 2 Mpx ( Makro ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie OUKITEL WP22
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu OUKITEL WP22?
Cena modelu OUKITEL WP22 je €240 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení OUKITEL WP22 na trh?
OUKITEL WP22 byl oficiálně uveden Středa 01. Března 2023.
-
Je OUKITEL WP22 dostupný v obchodech?
Ano, OUKITEL WP22 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jak velký displej má OUKITEL WP22?
Displej modelu OUKITEL WP22 má úhlopříčku 6.58 palce.
-
Podporuje OUKITEL WP22 sítě 5G?
Ne, OUKITEL WP22 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má OUKITEL WP22?
OUKITEL WP22 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.