Realme 9 5G Speed
Specifikace Realme 9 5G Speed
Základní informace
| Značka | Realme |
| Model | 9 5G Speed |
| Alternativní název | RMX3461 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Čtvrtek 10. Března 2022 |
| Datum uvedení | Pondělí 14. Března 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €240 |
Design
| Výška | 164.4 mm (6.47 palce) |
| Šířka | 75.8 mm (2.98 palce) |
| Tloušťka | 8.5 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 199 g (7.02 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Přední strana: Panda sklo |
| Barevné varianty | Azure Glow., Hvězdná záře |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.6 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2412 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 400 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 84.1% |
| Špičkový jas | 600 cd/m² |
| Ochranné sklo | sklo Panda |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 642L |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Úložiště | 128GB |
| Typ úložiště | UFS 2.2 |
| Varianty | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake), Aktualizovatelný na Android 12 (Snow Cone) |
| Nadstavba | Realme UI 3.0 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 48 Mpx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Velikost snímače PDAF 2 Mpx ( Makro ) 0.08 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.1, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/3.09" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 30 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | 24bit/192kHz Hi-Res audio |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Realme 9 5G Speed
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Realme 9 5G Speed?
Cena modelu Realme 9 5G Speed je €240 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Realme 9 5G Speed na trh?
Realme 9 5G Speed byl oficiálně uveden Pondělí 14. Března 2022.
-
Je Realme 9 5G Speed dostupný v obchodech?
Ano, Realme 9 5G Speed je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Realme 9 5G Speed?
Realme 9 5G Speed váží přibližně 199 gramů.
-
Jak velký displej má Realme 9 5G Speed?
Displej modelu Realme 9 5G Speed má úhlopříčku 6.6 palce.
-
Podporuje Realme 9 5G Speed sítě 5G?
Ano, Realme 9 5G Speed podporuje 5G na pásmech n1, n28, n41, n77, n78.
-
Kolik kamer má Realme 9 5G Speed?
Realme 9 5G Speed má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.