Blackview BV8900
Specifikace Blackview BV8900
Základní informace
| Značka | Blackview |
| Model | BV8900 |
| Datum představení | Neděle 28. Května 2023 |
| Datum uvedení | Pondělí 12. Června 2023 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €290 |
Design
| Výška | 172.4 mm (6.79 palce) |
| Šířka | 82.2 mm (3.24 palce) |
| Tloušťka | 19.8 mm (0.78 palce) |
| Hmotnost | 398 g (14.04 oz) |
| Materiály konstrukce | Přední: Gorilla Victus sklo |
| Barevné varianty | Černá, Zelená, Oranžová |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolnost |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.5 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2408 pixelů |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 406 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 71.8% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass Victus, Odolný proti pádu (do 1,2 m), Vyhovuje MIL-STD-810H |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio P90 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GM 9446 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 256GB |
| Typ úložiště | UFS |
| Varianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 13 (Tiramisu) |
| Nadstavba | Doke OS 3.1 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 64 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 1/1.97" Velikost snímače Kamera s termální asistencí 5 Mpx |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Termální zobrazování |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Senzory | Termální senzor FLIR |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Kapacita | 10380 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 33 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Blackview BV8900
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Blackview BV8900?
Cena modelu Blackview BV8900 je €290 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Blackview BV8900 na trh?
Blackview BV8900 byl oficiálně uveden Pondělí 12. Června 2023.
-
Je Blackview BV8900 dostupný v obchodech?
Ano, Blackview BV8900 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Blackview BV8900?
Blackview BV8900 váží přibližně 398 gramů.
-
Jak velký displej má Blackview BV8900?
Displej modelu Blackview BV8900 má úhlopříčku 6.5 palce.
-
Podporuje Blackview BV8900 sítě 5G?
Ne, Blackview BV8900 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Blackview BV8900?
Blackview BV8900 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.