Oppo Find N6
Specifikace Oppo Find N6
Základní informace
| Značka | Oppo |
| Model | Find N6 |
| Alternativní název | PLP110 (Mezinárodní verze) PLP120 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Úterý 17. Března 2026 |
| Datum uvedení | Pátek 20. Března 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €1,250 |
Design
| Výška | 159.9 mm (6.30 palce) |
| Šířka | 145.6 mm (5.73 palce) |
| Tloušťka | 4.2 mm (0.17 palce) |
| Hmotnost | 225 g (7.94 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Sklo Rám: Hliníková slitina Přední: NanoCrystal sklo (složené) Přední strana: Plast (Rozložený) Pant: titanová slitina (třída 5) |
| Barevné varianty | Černá, Oranžová, Titánová |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým proudům vody; ponořitelný až do hloubky 1 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP58, IP59 |
| Designové prvky | Technologie paměťového skla se samoopravou (vnitřní displej), Podpora stylusu (obě displeje), Nepociťitelný záhyb |
Displej
| Typ displeje | Skládací LTPO OLED, LTPO OLED |
| Úhlopříčka displeje | 8.12 palce |
| Rozlišení | 2248 × 2480 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Jemnost displeje | 412 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 90.9% |
| Špičkový jas | 2500 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo NanoCrystal |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev 2160Hz PWM Dimming Kapacitní dotykový displej Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch displej Podpora obrázků Ultra HDR |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 3 nm |
| Maximální frekvence CPU | 4.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ úložiště | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 200 Mpx, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokoúhlý ), 0.5 μm 50 Mpx, ƒ/2.7, 70 mm ( Periskopický teleobjektiv ), 0.64 μm, x3 Optický zoom, 1/2.75" Velikost snímače 50 Mpx, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultraširokoúhlý ), 0.64 μm, 1/2.75" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Senzor barevného spektra Kalibrace barev Hasselblad Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkce videa | Dolby Vision, Gyro-EIS, HDR10+ |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 20 Mpx, ƒ/2.4, 21 mm ( Širokoúhlý ), 0.64 μm, 1/3.42" Velikost snímače 20 Mpx, ƒ/2.4, 21 mm ( Širokoúhlý ), 0.64 μm, 1/3.42" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, HDR |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 6000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 80 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 50 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení Reverzní bezdrátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band nebo Tri-band: Liší se podle trhu nebo regionu |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | vylepšeno o Dolby Atmos, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Dvojitý gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
| Další funkce | Hliníkový rám série 7000 letecké kvality Programovatelný napájecí zdroj (PPS) Quick Charge Satelitní připojení (hovory/zprávy/SOS) - pouze u modelu 1TB Univerzální specifikace rychlého nabíjení (UFCS) USB Power Delivery |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Oppo Find N6
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Oppo Find N6?
Cena modelu Oppo Find N6 je €1,250 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Oppo Find N6 na trh?
Oppo Find N6 byl oficiálně uveden Pátek 20. Března 2026.
-
Je Oppo Find N6 dostupný v obchodech?
Ano, Oppo Find N6 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Oppo Find N6?
Oppo Find N6 váží přibližně 225 gramů.
-
Jak velký displej má Oppo Find N6?
Displej modelu Oppo Find N6 má úhlopříčku 8.12 palce.
-
Podporuje Oppo Find N6 sítě 5G?
Ano, Oppo Find N6 podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Kolik kamer má Oppo Find N6?
Oppo Find N6 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Duální fotoaparát.