OnePlus 15T
Specifikace OnePlus 15T
Základní informace
| Značka | OnePlus |
| Model | 15T |
| Alternativní název | PLZ110 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Úterý 24. Března 2026 |
| Datum uvedení | Úterý 24. Března 2026 |
| Stav | Chystá se |
Design
| Výška | 150.6 mm (5.93 palce) |
| Šířka | 71.8 mm (2.83 palce) |
| Tloušťka | 8.4 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 194 g (6.84 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní část: vláknem vyztužený plast Rám: Hliníková slitina Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Hnědý, Zelená, Bílá |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.32 palce |
| Rozlišení | 1216 × 2640 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 460 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 90.6% |
| Špičkový jas | 3600 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Crystal Shield |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev 3840Hz PWM Dimming Kapacitní dotykový displej Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 3 nm |
| Maximální frekvence CPU | 4.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ úložiště | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost snímače Multi-Directional PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) 50 Mpx, ƒ/2.8, 85 mm ( Teleobjektiv ), x3.5 Optický zoom Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Senzor barevného spektra Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkce videa | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optická stabilizace obrazu (OIS) |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.4, 23 mm ( Širokoúhlý ) |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 7500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 100 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 50 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení Kabelové nabíjení z 0 na 61 % za 30 minut (dle uvádění výrobce) |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band nebo Tri-band: Liší se podle trhu nebo regionu, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v6.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Ultrazvukový snímač otisků prstů pod displejem |
| Další funkce | Programovatelný napájecí zdroj (PPS) Quick Charge Univerzální specifikace rychlého nabíjení (UFCS) USB Power Delivery |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie OnePlus 15T
Často kladené otázky
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu OnePlus 15T?
OnePlus 15T bude uveden Úterý 24. Března 2026.
-
Je OnePlus 15T dostupný v obchodech?
Ne, OnePlus 15T zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu OnePlus 15T?
OnePlus 15T váží přibližně 194 gramů.
-
Jak velký displej má OnePlus 15T?
Displej modelu OnePlus 15T má úhlopříčku 6.32 palce.
-
Podporuje OnePlus 15T sítě 5G?
Ano, OnePlus 15T podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Kolik kamer má OnePlus 15T?
OnePlus 15T má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.