OnePlus Nord CE6 Lite
Specifikace OnePlus Nord CE6 Lite
Základní informace
| Značka | OnePlus |
| Model | Nord CE6 Lite |
| Datum představení | Čtvrtek 07. Května 2026 |
| Datum uvedení | Úterý 12. Května 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €190 |
Design
| Výška | 165.9 mm (6.53 palce) |
| Šířka | 76 mm (2.99 palce) |
| Tloušťka | 8.5 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 208 g (7.34 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Zelená |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (proti stříkající vodě) |
| Certifikace odolnosti | IP64 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.72 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 392 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 86.5% |
| Špičkový jas | 1000 cd/m² |
| Ochranné sklo | Nezaručuje odolnost ani použití v extrémních podmínkách, Vyhovuje MIL-STD-810H |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Mediatek Dimensity 7400 Apex |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2600 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 27 mm ( Širokoúhlý ), 0.61 μm, 1/2.88" Velikost snímače PDAF 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0, 25 mm ( Širokoúhlý ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost snímače |
| Funkce | Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Kapacita | 7000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Funkce | Obtokové nabíjení Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
| Další funkce | Programovatelný napájecí zdroj (PPS) |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie OnePlus Nord CE6 Lite
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu OnePlus Nord CE6 Lite?
Cena modelu OnePlus Nord CE6 Lite je €190 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení OnePlus Nord CE6 Lite na trh?
OnePlus Nord CE6 Lite byl oficiálně uveden Úterý 12. Května 2026.
-
Je OnePlus Nord CE6 Lite dostupný v obchodech?
Ano, OnePlus Nord CE6 Lite je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu OnePlus Nord CE6 Lite?
OnePlus Nord CE6 Lite váží přibližně 208 gramů.
-
Jak velký displej má OnePlus Nord CE6 Lite?
Displej modelu OnePlus Nord CE6 Lite má úhlopříčku 6.72 palce.
-
Podporuje OnePlus Nord CE6 Lite sítě 5G?
Ano, OnePlus Nord CE6 Lite podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Kolik kamer má OnePlus Nord CE6 Lite?
OnePlus Nord CE6 Lite má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.