Motorola Moto G47
Specifikace Motorola Moto G47
Základní informace
| Značka | Motorola |
| Model | Moto G47 |
| Datum představení | Středa 29. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Pátek 01. Května 2026 |
| Stav | Chystá se |
| Ceny | €320 |
Design
| Výška | 166.2 mm (6.54 palce) |
| Šířka | 76.5 mm (3.01 palce) |
| Tloušťka | 7.8 mm (0.31 palce) |
| Hmotnost | 191 g (6.74 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní strana: silikonový polymer (eko kůže) Rám: Plast Přední: Gorilla sklo 3 |
| Barevné varianty | Modrá, Šedá, Červená |
| Odolnost | Voděodolný |
| Certifikace odolnosti | IP64 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.67 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 395 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 84.5% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass 7i, Vyhovuje MIL-STD-810H, Voděodolný design |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 6300 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 2.2 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 108 Mpx, ƒ/1.7, 0.64 μm PDAF 2 Mpx, ƒ/2.4 ( Makro ), 1.12 μm |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0, 1.12 μm |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterie
| Kapacita | 5200 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 20 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | 24bit/192kHz Hi-Res audio, Dolby Atmos, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Motorola Moto G47
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Motorola Moto G47?
Cena modelu Motorola Moto G47 je €320 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Motorola Moto G47?
Motorola Moto G47 bude uveden Pátek 01. Května 2026.
-
Je Motorola Moto G47 dostupný v obchodech?
Ne, Motorola Moto G47 zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Motorola Moto G47?
Motorola Moto G47 váží přibližně 191 gramů.
-
Jak velký displej má Motorola Moto G47?
Displej modelu Motorola Moto G47 má úhlopříčku 6.67 palce.
-
Podporuje Motorola Moto G47 sítě 5G?
Ano, Motorola Moto G47 podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n71, n75, n77, n78.
-
Kolik kamer má Motorola Moto G47?
Motorola Moto G47 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.