Motorola Moto G37 Power
Specifikace Motorola Moto G37 Power
Základní informace
| Značka | Motorola |
| Model | Moto G37 Power |
| Datum představení | Středa 29. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Pátek 01. Května 2026 |
| Stav | Chystá se |
| Ceny | €300 |
Design
| Výška | 166.2 mm (6.54 palce) |
| Šířka | 76.5 mm (3.01 palce) |
| Tloušťka | 8.8 mm (0.35 palce) |
| Hmotnost | 215 g (7.58 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní strana: silikonový polymer (eko kůže) Rám: Plast Přední strana: Gorilla Glass 7i |
| Barevné varianty | Modrá, Šedá, Červená |
| Certifikace odolnosti | IP64 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.67 palce |
| Rozlišení | 720 × 1604 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 264 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 84.3% |
| Špičkový jas | 1050 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass 7i, Certifikováno podle MIL-STD-810H |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 6300 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 2.2 |
| Varianty | 128GB 4GB RAM 256GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 0.61 μm PDAF |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0, 1.12 μm |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Kapacita | 7000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 30 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | Zvuk ve vysokém rozlišení, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Motorola Moto G37 Power
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Motorola Moto G37 Power?
Cena modelu Motorola Moto G37 Power je €300 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Motorola Moto G37 Power?
Motorola Moto G37 Power bude uveden Pátek 01. Května 2026.
-
Je Motorola Moto G37 Power dostupný v obchodech?
Ne, Motorola Moto G37 Power zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Motorola Moto G37 Power?
Motorola Moto G37 Power váží přibližně 215 gramů.
-
Jak velký displej má Motorola Moto G37 Power?
Displej modelu Motorola Moto G37 Power má úhlopříčku 6.67 palce.
-
Podporuje Motorola Moto G37 Power sítě 5G?
Ano, Motorola Moto G37 Power podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n71, n75, n77, n78.
-
Kolik kamer má Motorola Moto G37 Power?
Motorola Moto G37 Power má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.