Vivo T5
Specifikace Vivo T5
Základní informace
| Značka | Vivo |
| Model | T5 |
| Alternativní název | V2545 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pátek 29. Května 2026 |
| Datum uvedení | Pátek 29. Května 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €290 |
Design
| Výška | 166.6 mm (6.56 palce) |
| Šířka | 78.4 mm (3.09 palce) |
| Tloušťka | 8.4 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 219 g (7.73 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Černá, Zlatá |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.75 palce |
| Rozlišení | 720 × 1570 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 256 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 85.3% |
| Špičkový jas | 1250 cd/m² |
| Ochranné sklo | Nezaručuje odolnost ani použití v extrémních podmínkách, Vyhovuje MIL-STD-810H |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2900 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 256GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | OriginOS 6 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ) 2 Mpx, ƒ/2.4 ( Hloubkový senzor ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 32 Mpx, ƒ/2.45 ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 7200 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 44 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Vivo T5
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Vivo T5?
Cena modelu Vivo T5 je €290 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Vivo T5 na trh?
Vivo T5 byl oficiálně uveden Pátek 29. Května 2026.
-
Je Vivo T5 dostupný v obchodech?
Ano, Vivo T5 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Vivo T5?
Vivo T5 váží přibližně 219 gramů.
-
Jak velký displej má Vivo T5?
Displej modelu Vivo T5 má úhlopříčku 6.75 palce.
-
Podporuje Vivo T5 sítě 5G?
Ne, Vivo T5 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Vivo T5?
Vivo T5 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.