Vivo S60
Specifikace Vivo S60
Základní informace
| Značka | Vivo |
| Model | S60 |
| Alternativní název | V2571A (Mezinárodní verze) |
| Stav | Spekuluje se |
Design
| Výška | 157.5 mm (6.20 palce) |
| Šířka | 74.3 mm (2.93 palce) |
| Tloušťka | 7.9 mm (0.31 palce) |
| Hmotnost | 207 g (7.30 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Sklo Rám: Hliník Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Šedá, Zelená, Bílá |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.59 palce |
| Rozlišení | 1260 × 2750 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 459 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 90.7% |
| Špičkový jas | 5000 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev Kapacitní dotykový displej HDR Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 735 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | OriginOS 6 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.9, 23 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 50 Mpx, ƒ/2.7, 73 mm ( Periskopický teleobjektiv ), 0.8 μm, x3 Optický zoom, 1/1.95" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Kruhový LED blesk |
| Funkce | Senzor barevného spektra Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/2.0, 21 mm ( Širokoúhlý ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost snímače Automatické ostření (AF) |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 7200 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 90 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Senzor přiblížení Ultrazvukový snímač otisků prstů pod displejem |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Vivo S60
Často kladené otázky
-
Je Vivo S60 dostupný v obchodech?
Ne, Vivo S60 zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Vivo S60?
Vivo S60 váží přibližně 207 gramů.
-
Jak velký displej má Vivo S60?
Displej modelu Vivo S60 má úhlopříčku 6.59 palce.
-
Podporuje Vivo S60 sítě 5G?
Ano, Vivo S60 podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Vivo S60?
Vivo S60 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.