Ulefone Tab A12 Pro
Specifikace Ulefone Tab A12 Pro
Základní informace
| Značka | Ulefone |
| Model | Tab A12 Pro |
| Datum představení | Pátek 01. Května 2026 |
| Datum uvedení | Pondělí 01. Června 2026 |
| Stav | Chystá se |
Design
| Výška | 277.8 mm (10.94 palce) |
| Šířka | 191.5 mm (7.54 palce) |
| Tloušťka | 7.5 mm (0.30 palce) |
| Hmotnost | 610 g (21.52 oz) |
| Barevné varianty | Šedá |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 12.2 palce |
| Rozlišení | 2400 × 1600 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Poměr stran | 3:2 |
| Jemnost displeje | 236 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 83.3% |
| Špičkový jas | 450 cd/m² |
| Ochranné sklo | Mohs úroveň 4 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Unisoc T7300 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2200 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| GPU | ARM Mali-G57 MP2 @950 MHz |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB |
| Typ úložiště | UFS 2.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ), 1.12 μm |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ), 1.12 μm |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 9000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 18 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | 103 dB, Čtyři reproduktory, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Senzor přiblížení (pouze příslušenství) |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Ulefone Tab A12 Pro
Často kladené otázky
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro bude uveden Pondělí 01. Června 2026.
-
Je Ulefone Tab A12 Pro dostupný v obchodech?
Ne, Ulefone Tab A12 Pro zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro váží přibližně 610 gramů.
-
Jak velký displej má Ulefone Tab A12 Pro?
Displej modelu Ulefone Tab A12 Pro má úhlopříčku 12.2 palce.
-
Kolik kamer má Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.