Ulefone Armor Mini 5
Specifikace Ulefone Armor Mini 5
Základní informace
| Značka | Ulefone |
| Model | Armor Mini 5 |
| Datum představení | Pátek 01. Května 2026 |
| Datum uvedení | Pátek 01. Května 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €90 |
Design
| Výška | 142 mm (5.59 palce) |
| Šířka | 62 mm (2.44 palce) |
| Tloušťka | 16.5 mm (0.65 palce) |
| Hmotnost | 170 g (6.00 oz) |
| Barevné varianty | Černá |
| Odolnost | Odolnost proti pádu (až 2 m) Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým proudům vody; ponořitelný až do hloubky 2 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeje | TFT LCD |
| Úhlopříčka displeje | 2.8 palce |
| Rozlišení | 240 × 320 pixelů |
| Poměr stran | 4:3 |
| Jemnost displeje | 143 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 27.6% |
| Ochranné sklo | Vyhovuje MIL-STD-810H |
Hardware
| RAM | 1GB |
| Úložiště | 8GB |
| Varianty | 8GB 1GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDHC |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 0.3 Mpx |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Kapacita | 2500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 5 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ano, v2.1 |
| USB porty | USB Type-C |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Další funkce | LED svítilna MP3/MP4 přehrávač |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Ulefone Armor Mini 5
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Ulefone Armor Mini 5?
Cena modelu Ulefone Armor Mini 5 je €90 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Ulefone Armor Mini 5 na trh?
Ulefone Armor Mini 5 byl oficiálně uveden Pátek 01. Května 2026.
-
Je Ulefone Armor Mini 5 dostupný v obchodech?
Ano, Ulefone Armor Mini 5 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 váží přibližně 170 gramů.
-
Jak velký displej má Ulefone Armor Mini 5?
Displej modelu Ulefone Armor Mini 5 má úhlopříčku 2.8 palce.
-
Podporuje Ulefone Armor Mini 5 sítě 5G?
Ne, Ulefone Armor Mini 5 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 má vzadu Jednoduchý fotoaparát a nemá přední kameru.