Samsung Galaxy XCover6 Pro
Specifikace Samsung Galaxy XCover6 Pro
Základní informace
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy XCover6 Pro |
| Alternativní název | SM-G736U (Mezinárodní verze) SM-G736U1 (Mezinárodní verze) SM-G736B (Mezinárodní verze) SM-G736B/DS (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Středa 29. Června 2022 |
| Datum uvedení | Středa 13. Července 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | £199 €229.46 $150.60 C$299.99 |
Design
| Výška | 168.8 mm (6.65 palce) |
| Šířka | 79.9 mm (3.15 palce) |
| Tloušťka | 9.9 mm (0.39 palce) |
| Hmotnost | 235 g (8.29 oz) |
| Barevné varianty | Černá |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolnost |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.6 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2408 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 400 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 77.8% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass Victus+, Odolný proti pádu (do 1,5 m), Vyhovuje MIL-STD-810H |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 642L |
| RAM | 6GB |
| Úložiště | 128GB |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 12 (Snow Cone), Aktualizovatelný na Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Nadstavba | Samsung One UI 7 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 0.64 μm, 1/2.76" Velikost snímače PDAF 8 Mpx, ƒ/2.2, 123° ( Ultraširokoúhlý ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ), 1.12 μm, 1/3.1" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4050 mAh |
| Možnost vyjmutí | Vyjímatelná |
| Výkon drátového nabíjení | 25 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/mc/ax |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
| Další funkce | Samsung DeX (podpora desktopového prostředí) |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Samsung Galaxy XCover6 Pro
Video recenze
Fotografie Samsung Galaxy XCover6 Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Cena modelu Samsung Galaxy XCover6 Pro je €229.46 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Samsung Galaxy XCover6 Pro na trh?
Samsung Galaxy XCover6 Pro byl oficiálně uveden Středa 13. Července 2022.
-
Je Samsung Galaxy XCover6 Pro dostupný v obchodech?
Ano, Samsung Galaxy XCover6 Pro je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro váží přibližně 235 gramů.
-
Jak velký displej má Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Displej modelu Samsung Galaxy XCover6 Pro má úhlopříčku 6.6 palce.
-
Podporuje Samsung Galaxy XCover6 Pro sítě 5G?
Ano, Samsung Galaxy XCover6 Pro podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n78.
-
Kolik kamer má Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.