Samsung Galaxy S21+ 5G
Specifikace Samsung Galaxy S21+ 5G
Základní informace
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy S21+ 5G |
| Alternativní název | G996B (Mezinárodní verze) SM-G996B/DS (Mezinárodní verze) SM-G996U (Spojené státy americké) SM-G996W (Kanada) SM-G9960 (Čína) SM-G996B (Mezinárodní verze) SM-G996U1 (Mezinárodní verze) SM-G996N (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Čtvrtek 14. Ledna 2021 |
| Datum uvedení | Pátek 29. Ledna 2021 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | $173.17 £180 €229.51 |
Design
| Výška | 161.5 mm (6.36 palce) |
| Šířka | 75.6 mm (2.98 palce) |
| Tloušťka | 7.8 mm (0.31 palce) |
| Hmotnost | 200 g (7.05 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní strana: Gorilla Glass Victus Rám: Hliník Přední: Gorilla Victus sklo |
| Barevné varianty | Černá, Zlatá, Růžová, Červená, Stříbrná, Fialová |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (ponořitelný až do hloubky 1,5 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeje | Dynamic AMOLED 2X |
| Úhlopříčka displeje | 6.7 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 394 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 88.3% |
| Špičkový jas | 1300 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass Victus |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 888 (Spojené státy americké) Qualcomm Snapdragon 888 (Čína) Samsung Exynos 2100 (Mezinárodní verze) |
| Počet jader CPU | 8 (Spojené státy americké) 8 (Čína) 8 (Mezinárodní verze) |
| Výrobní proces | 5 nm (Spojené státy americké) 5 nm (Čína) 5 nm (Mezinárodní verze) |
| Maximální frekvence CPU | 2.84 GHz (Spojené státy americké) 2.84 GHz (Čína) 2.91 GHz (Mezinárodní verze) |
| Architektura CPU | 64-bit (Spojené státy americké) 64-bit (Čína) 64-bit (Mezinárodní verze) |
| Mikroarchitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Spojené státy americké) 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Čína) 1x 2.91 GHz – Cortex-X1 3x 2.81 GHz – Cortex-A78 4x 2.2 GHz – Cortex-A55 (Mezinárodní verze) |
| Typ paměti | LPDDR5 (Spojené státy americké) LPDDR5 (Čína) LPDDR5 (Mezinárodní verze) |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 (Spojené státy americké) Qualcomm Adreno 660 (Čína) ARM Mali-G78 MP14 (Mezinárodní verze) |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake), s až 4 hlavními aktualizacemi Android |
| Nadstavba | Samsung One UI 7 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 12 Mpx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.8 μm, 1/1.76" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) Super stabilní video 64 Mpx, ƒ/2.0, 29 mm ( Teleobjektiv ), 0.8 μm, x1.1 Optický zoom, 1/1.72" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 12 Mpx, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultraširokoúhlý ), 1.4 μm, 1/2.55" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatické HDR Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, HDR10+, Stereofonní nahrávání zvuku |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 10 Mpx, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.22 μm, 1/3.24" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 4800 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 25 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 15 W |
| Funkce | Bezdrátové nabíjení Qi Reverzní bezdrátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Podpora audia s vysokým datovým tokem, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Ultrazvukový snímač otisků prstů pod displejem |
| Další funkce | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (podpora desktopového režimu) Podpora Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Samsung Galaxy S21+ 5G
Video recenze
Fotografie Samsung Galaxy S21+ 5G
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Samsung Galaxy S21+ 5G?
Cena modelu Samsung Galaxy S21+ 5G je €229.51 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Samsung Galaxy S21+ 5G na trh?
Samsung Galaxy S21+ 5G byl oficiálně uveden Pátek 29. Ledna 2021.
-
Je Samsung Galaxy S21+ 5G dostupný v obchodech?
Ano, Samsung Galaxy S21+ 5G je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Samsung Galaxy S21+ 5G?
Samsung Galaxy S21+ 5G váží přibližně 200 gramů.
-
Jak velký displej má Samsung Galaxy S21+ 5G?
Displej modelu Samsung Galaxy S21+ 5G má úhlopříčku 6.7 palce.
-
Podporuje Samsung Galaxy S21+ 5G sítě 5G?
Ano, Samsung Galaxy S21+ 5G podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n260, n261.
-
Kolik kamer má Samsung Galaxy S21+ 5G?
Samsung Galaxy S21+ 5G má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.