OnePlus 9
Specifikace OnePlus 9
Základní informace
| Značka | OnePlus |
| Model | 9 |
| Alternativní název | LE2113 (Mezinárodní verze) LE2111 (Mezinárodní verze) LE2110 (Mezinárodní verze) LE2117 (Mezinárodní verze) LE2115 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Úterý 23. Března 2021 |
| Datum uvedení | Pátek 26. Března 2021 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €123.27 $179 £240 |
Design
| Výška | 160 mm (6.30 palce) |
| Šířka | 74.2 mm (2.92 palce) |
| Tloušťka | 8.7 mm (0.34 palce) |
| Hmotnost | 192 g (6.77 oz) |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
Displej
| Úhlopříčka displeje | 6.55 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 402 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 87.6% |
| Špičkový jas | 1100 cd/m² |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 5 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.84 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake), Aktualizovatelný na Android 13 (Tiramisu) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 48 Mpx, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokoúhlý ), 1.12 μm, 1/1.43" Velikost snímače 50 Mpx, ƒ/2.2, 14 mm ( Ultraširokoúhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost snímače 2 Mpx, ƒ/2.4 ( Monochromatický objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.4 ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/3.06" Velikost snímače |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 65 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 15 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| GPS | Ano |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ne |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze OnePlus 9
Video recenze
Fotografie OnePlus 9
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu OnePlus 9?
Cena modelu OnePlus 9 je €123.27 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení OnePlus 9 na trh?
OnePlus 9 byl oficiálně uveden Pátek 26. Března 2021.
-
Je OnePlus 9 dostupný v obchodech?
Ano, OnePlus 9 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu OnePlus 9?
OnePlus 9 váží přibližně 192 gramů.
-
Jak velký displej má OnePlus 9?
Displej modelu OnePlus 9 má úhlopříčku 6.55 palce.
-
Podporuje OnePlus 9 sítě 5G?
Ano, OnePlus 9 podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n79.
-
Kolik kamer má OnePlus 9?
OnePlus 9 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.