Samsung Galaxy A72 5G
Specifikace Samsung Galaxy A72 5G
Základní informace
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy A72 5G |
| Alternativní název | SM-A726B (Mezinárodní verze) SM-A726B/DS (Mezinárodní verze) |
| Stav | Zrušeno |
| Ceny | €550 |
Design
| Výška | 165 mm (6.50 palce) |
| Šířka | 77.4 mm (3.05 palce) |
| Tloušťka | 8.4 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 203 g (7.16 oz) |
| Barevné varianty | Úžasná černá, Úžasná modrá, Úžasná Violet, Úžasná bílá |
Displej
| Typ displeje | Super AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.7 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 393 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 84.9% |
| Špičkový jas | 800 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 8 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A77 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 570 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Varianty | 128GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 12 (Snow Cone) |
| Nadstavba | Samsung One UI 4.1 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Čtyřnásobný fotoaparát | 64 Mpx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokoúhlý ), 0.8 μm Dual-Pixel PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) 8 Mpx, ƒ/2.4 ( Teleobjektiv ), 1.0 μm, x3 Optický zoom Dual-Pixel PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) 12 Mpx, ƒ/2.2, 123° ( Ultraširokoúhlý ), 1.12 μm 5 Mpx ( Makro ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatický blesk Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/120 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 32 Mpx, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/2.8" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 25 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr ANT+ Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Samsung Galaxy A72 5G
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Samsung Galaxy A72 5G?
Cena modelu Samsung Galaxy A72 5G je €550 a může se v dalších dnech změnit.
-
Je Samsung Galaxy A72 5G dostupný v obchodech?
Ne, Samsung Galaxy A72 5G není v obchodech dostupný, protože byl zrušen.
-
Jaká je hmotnost modelu Samsung Galaxy A72 5G?
Samsung Galaxy A72 5G váží přibližně 203 gramů.
-
Jak velký displej má Samsung Galaxy A72 5G?
Displej modelu Samsung Galaxy A72 5G má úhlopříčku 6.7 palce.
-
Kolik kamer má Samsung Galaxy A72 5G?
Samsung Galaxy A72 5G má vzadu Čtyřnásobný fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.