Energizer Hard Case G5
Specifikace Energizer Hard Case G5
Základní informace
| Značka | Energizer |
| Model | Hard Case G5 |
| Datum představení | Úterý 01. Června 2021 |
| Datum uvedení | Pondělí 20. Září 2021 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €500 |
Design
| Výška | 167.7 mm (6.60 palce) |
| Šířka | 78.2 mm (3.08 palce) |
| Tloušťka | 13.7 mm (0.54 palce) |
| Barevné varianty | Černá |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolnost |
| Certifikace odolnosti | IP69 |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.3 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2340 pixelů |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 409 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 74.3% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass 5, Odolný proti pádu (do 1,2 m) |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 800U |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 7 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC3 |
| RAM | 6GB |
| Úložiště | 128GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 48 Mpx ( Širokoúhlý ) Automatické ostření (AF) 20 Mpx, ƒ/1.8 13 Mpx, ƒ/2.4 ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5000 mAh |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Energizer Hard Case G5
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Energizer Hard Case G5?
Cena modelu Energizer Hard Case G5 je €500 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Energizer Hard Case G5 na trh?
Energizer Hard Case G5 byl oficiálně uveden Pondělí 20. Září 2021.
-
Je Energizer Hard Case G5 dostupný v obchodech?
Ne, Energizer Hard Case G5 už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jak velký displej má Energizer Hard Case G5?
Displej modelu Energizer Hard Case G5 má úhlopříčku 6.3 palce.
-
Podporuje Energizer Hard Case G5 sítě 5G?
Ano, Energizer Hard Case G5 podporuje 5G na pásmech n1, n3, n8, n28, n38, n41, n77, n78, n79.
-
Kolik kamer má Energizer Hard Case G5?
Energizer Hard Case G5 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.