Realme U1
Specifikace Realme U1
Základní informace
| Značka | Realme |
| Model | U1 |
| Alternativní název | RMX1831 (Mezinárodní verze) RMX1833 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Sobota 01. Prosince 2018 |
| Datum uvedení | Sobota 01. Prosince 2018 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €130 |
Design
| Výška | 157 mm (6.18 palce) |
| Šířka | 74 mm (2.91 palce) |
| Tloušťka | 8 mm (0.31 palce) |
| Hmotnost | 168 g (5.93 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední: Gorilla sklo 3 |
| Barevné varianty | Ambiciózní černá, Brave Blue, Ohnivé zlato |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.3 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2340 pixelů |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 409 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 83.9% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass 3 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio P70 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.1 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 3GB, 4GB |
| Úložiště | 32GB, 64GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 32GB 3GB RAM 64GB 3GB RAM 64GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 8.1 (Oreo), Aktualizovatelný na Android 9.0 (Pie) |
| Nadstavba | ColorOS 6.0 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.2 Automatický blesk 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Režim souvislého snímání Korekce expozice Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps 720p @ 90 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 25 Mpx, ƒ/2.0, 0.9 μm, 1/2.8" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 3500 mAh |
| Možnost vyjmutí | Nevyjímatelná |
| Výkon drátového nabíjení | 10 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v4.2 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Realme U1
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Realme U1?
Cena modelu Realme U1 je €130 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Realme U1 na trh?
Realme U1 byl oficiálně uveden Sobota 01. Prosince 2018.
-
Je Realme U1 dostupný v obchodech?
Ne, Realme U1 už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu Realme U1?
Realme U1 váží přibližně 168 gramů.
-
Jak velký displej má Realme U1?
Displej modelu Realme U1 má úhlopříčku 6.3 palce.
-
Kolik kamer má Realme U1?
Realme U1 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.