BLU Vivo XL4
Specifikace BLU Vivo XL4
Základní informace
| Značka | BLU |
| Model | Vivo XL4 |
| Datum představení | Sobota 01. Prosince 2018 |
| Datum uvedení | Sobota 01. Prosince 2018 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €130 |
Design
| Výška | 157.2 mm (6.19 palce) |
| Šířka | 76.2 mm (3.00 palce) |
| Tloušťka | 8 mm (0.31 palce) |
| Hmotnost | 178 g (6.28 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Zlatá |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.2 palce |
| Rozlišení | 720 × 1520 pixelů |
| Poměr stran | 19:9 |
| Jemnost displeje | 271 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 80.1% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio P22 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB |
| Úložiště | 32GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 32GB 3GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 8.1 (Oreo) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.0, 1/3.0" Velikost snímače PDAF 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Korekce expozice Rozpoznávání obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.2, 1/4.0" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Možnost vyjmutí | Nevyjímatelná |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b28 (700), b66 (1700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 4 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Funkce Wi-Fi | Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v4.0 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze BLU Vivo XL4
Video recenze
Fotografie BLU Vivo XL4
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu BLU Vivo XL4?
Cena modelu BLU Vivo XL4 je €130 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení BLU Vivo XL4 na trh?
BLU Vivo XL4 byl oficiálně uveden Sobota 01. Prosince 2018.
-
Je BLU Vivo XL4 dostupný v obchodech?
Ne, BLU Vivo XL4 už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu BLU Vivo XL4?
BLU Vivo XL4 váží přibližně 178 gramů.
-
Jak velký displej má BLU Vivo XL4?
Displej modelu BLU Vivo XL4 má úhlopříčku 6.2 palce.
-
Kolik kamer má BLU Vivo XL4?
BLU Vivo XL4 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.