Realme 16T
Specifikace Realme 16T
Základní informace
| Značka | Realme |
| Model | 16T |
| Alternativní název | RMX5268 (Mezinárodní verze) |
| Stav | Spekuluje se |
Design
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Černá, Zelená, Červená |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým proudům vody; ponořitelný až do hloubky 2,5 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.8 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2460 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Jemnost displeje | 395 ppi |
| Špičkový jas | 1200 cd/m² |
| Ochranné sklo | Nezaručuje odolnost ani použití v extrémních podmínkách, Vyhovuje MIL-STD-810H |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev 2160Hz PWM Dimming Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 6300 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 2.2 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava), s až 3 hlavními aktualizacemi Android |
| Nadstavba | Realme UI 7.0 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 1/2.93" Velikost snímače PDAF 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 8000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Funkce | Obtokové nabíjení Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Optický snímač otisků prstů pod displejem Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Realme 16T
Často kladené otázky
-
Je Realme 16T dostupný v obchodech?
Ne, Realme 16T zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jak velký displej má Realme 16T?
Displej modelu Realme 16T má úhlopříčku 6.8 palce.
-
Podporuje Realme 16T sítě 5G?
Ano, Realme 16T podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Kolik kamer má Realme 16T?
Realme 16T má vzadu Duální fotoaparát a nemá přední kameru.