Honor Play 80 Pro
Specifikace Honor Play 80 Pro
Základní informace
| Značka | Honor |
| Model | Play 80 Pro |
| Datum představení | Středa 01. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Středa 01. Dubna 2026 |
| Stav | Chystá se |
| Ceny | €270 |
Design
| Výška | 166.9 mm (6.57 palce) |
| Šířka | 76.8 mm (3.02 palce) |
| Tloušťka | 8.2 mm (0.32 palce) |
| Hmotnost | 207 g (7.30 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Bílá |
| Odolnost | Uzavřený proti prachu a vodě (nízkotlaké vodní trysky) |
| Certifikace odolnosti | IP65 |
Displej
| Typ displeje | TFT LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.8 palce |
| Rozlišení | 720 × 1610 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 259 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 86.7% |
| Špičkový jas | 850 cd/m² |
| Ochranné sklo | Hlinitokřemičité sklo |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.3 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.3 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 6GB, 8GB, 12GB |
| Úložiště | 256GB |
| Varianty | 256GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Nadstavba | Magic OS 9 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ) PDAF 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Honor Play 80 Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Honor Play 80 Pro?
Cena modelu Honor Play 80 Pro je €270 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Honor Play 80 Pro?
Honor Play 80 Pro bude uveden Středa 01. Dubna 2026.
-
Je Honor Play 80 Pro dostupný v obchodech?
Ne, Honor Play 80 Pro zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Honor Play 80 Pro?
Honor Play 80 Pro váží přibližně 207 gramů.
-
Jak velký displej má Honor Play 80 Pro?
Displej modelu Honor Play 80 Pro má úhlopříčku 6.8 palce.
-
Podporuje Honor Play 80 Pro sítě 5G?
Ano, Honor Play 80 Pro podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Honor Play 80 Pro?
Honor Play 80 Pro má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.