Oppo K15 Pro
Specifikace Oppo K15 Pro
Základní informace
| Značka | Oppo |
| Model | K15 Pro |
| Datum uvedení | Středa 01. Dubna 2026 |
| Stav | Spekuluje se |
Design
| Tloušťka | 8.3 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 197 g (6.95 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Šedá, Růžová, Stříbrná |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.59 palce |
| Rozlišení | 1280 × 2800 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 467 ppi |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 8500 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3400 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G720 MP8 |
| RAM | 12GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 4.0 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 27 mm ( Širokoúhlý ) PDAF 8 Mpx ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.4, 22 mm ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 7500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 80 W |
| Funkce | Přímé nabíjení Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Optický snímač otisků prstů pod displejem Senzor přiblížení |
| Další funkce | Vestavěný chladicí ventilátor Programovatelný napájecí zdroj (PPS) RGB LED světlo na zadní straně Univerzální specifikace rychlého nabíjení (UFCS) USB Power Delivery |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Oppo K15 Pro
Často kladené otázky
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Oppo K15 Pro?
Podle spekulací by měl být Oppo K15 Pro uveden Středa 01. Dubna 2026.
-
Je Oppo K15 Pro dostupný v obchodech?
Ne, Oppo K15 Pro zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro váží přibližně 197 gramů.
-
Jak velký displej má Oppo K15 Pro?
Displej modelu Oppo K15 Pro má úhlopříčku 6.59 palce.
-
Podporuje Oppo K15 Pro sítě 5G?
Ano, Oppo K15 Pro podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.