Nothing Phone (4a)
Specifikace Nothing Phone (4a)
Základní informace
| Značka | Nothing |
| Model | Phone (4a) |
| Alternativní název | A069 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Čtvrtek 05. Března 2026 |
| Datum uvedení | Čtvrtek 05. Března 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €389 £379 ₹31,449 |
Design
| Výška | 164 mm (6.46 palce) |
| Šířka | 77.6 mm (3.06 palce) |
| Tloušťka | 8.6 mm (0.34 palce) |
| Hmotnost | 204 g (7.20 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Sklo Rám: Plast Přední strana: Gorilla Glass 7i |
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Růžová, Bílá |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (proti stříkající vodě) Voděodolnost dle výrobce (do 25 cm po dobu 20 min) |
| Certifikace odolnosti | IP64 |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.78 palce |
| Rozlišení | 1224 × 2720 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 440 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 87.2% |
| Špičkový jas | 4500 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass 7i, Mohs úroveň 5 |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev 2160Hz PWM Dimming Kapacitní dotykový displej HDR10+ Multitouch displej Podpora obrázků Ultra HDR |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2700 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.7 GHz – Kryo Prime (Cortex-A720) 3x 2.4 GHz – Kryo Gold (Cortex-A720) 4x 1.8 GHz – Kryo Silver (Cortex-A520) |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 810 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava), s až 3 hlavními aktualizacemi Android |
| Nadstavba | Nothing OS 4.1 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.9, 24 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/1.57" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 50 Mpx, ƒ/2.9, 80 mm ( Periskopický teleobjektiv ), 0.64 μm, x3.5 Optický zoom, 1/2.75" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.2, 15 mm, 120° ( Ultraširokoúhlý ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Panorama Ultra XDR |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkce videa | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optická stabilizace obrazu (OIS) |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 32 Mpx, ƒ/2.2, 22 mm ( Širokoúhlý ), 0.64 μm, 1/3.42" Velikost snímače |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Kapacita | 5080 mAh (Mezinárodní verze) 5400 mAh (India) |
| Výkon drátového nabíjení | 50 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení Drátové nabíjení z 0 na 100 % za 64 minut (dle výrobce) Drátové nabíjení z 0–50 % za 22 minut (dle specifikace) |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Optický snímač otisků prstů pod displejem Senzor přiblížení |
| Další funkce | 63 mini-LED, 6 individuálně adresovatelných zón |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Nothing Phone (4a)
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Nothing Phone (4a)?
Cena modelu Nothing Phone (4a) je €389 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Nothing Phone (4a) na trh?
Nothing Phone (4a) byl oficiálně uveden Čtvrtek 05. Března 2026.
-
Je Nothing Phone (4a) dostupný v obchodech?
Ano, Nothing Phone (4a) je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Nothing Phone (4a)?
Nothing Phone (4a) váží přibližně 204 gramů.
-
Jak velký displej má Nothing Phone (4a)?
Displej modelu Nothing Phone (4a) má úhlopříčku 6.78 palce.
-
Podporuje Nothing Phone (4a) sítě 5G?
Ano, Nothing Phone (4a) podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Kolik kamer má Nothing Phone (4a)?
Nothing Phone (4a) má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.