OnePlus Ace 6 Ultra
Specifikace OnePlus Ace 6 Ultra
Základní informace
| Značka | OnePlus |
| Model | Ace 6 Ultra |
| Datum představení | Úterý 28. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Úterý 28. Dubna 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €440 |
Design
| Výška | 162.5 mm (6.40 palce) |
| Šířka | 77.5 mm (3.05 palce) |
| Tloušťka | 8.5 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 217 g (7.65 oz) |
| Materiály konstrukce | Záda: Sklo nebo silikonový polymer (eko kůže) Rám: Hliník Přední strana: Crystal Shield Glass |
| Barevné varianty | Černá, Bílá |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP66, IP68, IP69, IP69K |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.78 palce |
| Rozlišení | 1272 × 2772 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 450 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 89.3% |
| Špičkový jas | 1800 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Crystal Shield |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev Kapacitní dotykový displej Dolby Vision HDR10+ Multitouch displej PWM Dimming |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 9500 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 3 nm |
| Maximální frekvence CPU | 4.21 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 jader) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ úložiště | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokoúhlý ), 1/1.55" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.4, 23 mm ( Širokoúhlý ), 1/3" Velikost snímače |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 8600 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 120 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v6.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Ultrazvukový snímač otisků prstů pod displejem |
| Další funkce | Programovatelný napájecí zdroj (PPS) USB Power Delivery |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie OnePlus Ace 6 Ultra
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu OnePlus Ace 6 Ultra?
Cena modelu OnePlus Ace 6 Ultra je €440 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení OnePlus Ace 6 Ultra na trh?
OnePlus Ace 6 Ultra byl oficiálně uveden Úterý 28. Dubna 2026.
-
Je OnePlus Ace 6 Ultra dostupný v obchodech?
Ano, OnePlus Ace 6 Ultra je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra váží přibližně 217 gramů.
-
Jak velký displej má OnePlus Ace 6 Ultra?
Displej modelu OnePlus Ace 6 Ultra má úhlopříčku 6.78 palce.
-
Podporuje OnePlus Ace 6 Ultra sítě 5G?
Ano, OnePlus Ace 6 Ultra podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n8, n18, n26, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Kolik kamer má OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.