Oppo K15 Pro+
Specifikace Oppo K15 Pro+
Základní informace
| Značka | Oppo |
| Model | K15 Pro+ |
| Alternativní název | PMG110 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Středa 01. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Pátek 03. Dubna 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €460 |
Design
| Výška | 162.4 mm (6.39 palce) |
| Šířka | 77.5 mm (3.05 palce) |
| Tloušťka | 8.3 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 213 g (7.51 oz) |
| Materiály konstrukce | Rám: Hliník Přední strana: Crystal Shield Glass |
| Barevné varianty | Šedá, Růžová, Stříbrná |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.78 palce |
| Rozlišení | 1272 × 2772 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 450 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 89.3% |
| Špičkový jas | 1800 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Crystal Shield |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 9500s |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 3 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3.73 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 12GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokoúhlý ) Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.2, 15 mm, 116° ( Ultraširokoúhlý ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Senzor barevného spektra Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.4, 23 mm ( Širokoúhlý ) |
| Funkce | Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30/60 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 8000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 100 W |
| Funkce | Obtokové nabíjení Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Ultrazvukový snímač otisků prstů pod displejem |
| Další funkce | Vestavěný chladicí ventilátor Programovatelný napájecí zdroj (PPS) RGB LED světlo na zadní straně Univerzální specifikace rychlého nabíjení (UFCS) USB Power Delivery |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Oppo K15 Pro+
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Oppo K15 Pro+?
Cena modelu Oppo K15 Pro+ je €460 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Oppo K15 Pro+ na trh?
Oppo K15 Pro+ byl oficiálně uveden Pátek 03. Dubna 2026.
-
Je Oppo K15 Pro+ dostupný v obchodech?
Ano, Oppo K15 Pro+ je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ váží přibližně 213 gramů.
-
Jak velký displej má Oppo K15 Pro+?
Displej modelu Oppo K15 Pro+ má úhlopříčku 6.78 palce.
-
Podporuje Oppo K15 Pro+ sítě 5G?
Ano, Oppo K15 Pro+ podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Kolik kamer má Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.