Motorola Razr 70 Ultra
Specifikace Motorola Razr 70 Ultra
Základní informace
| Značka | Motorola |
| Model | Razr 70 Ultra |
| Datum představení | Středa 29. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Středa 29. Dubna 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €1,390 |
Design
| Výška | 171.5 mm (6.75 palce) |
| Šířka | 74 mm (2.91 palce) |
| Tloušťka | 7.2 mm (0.28 palce) |
| Hmotnost | 199 g (7.02 oz) |
| Materiály konstrukce | Rám: Hliník Přední: Gorilla Glass Ceramic (složené) Přední strana: Plast (Rozložený) |
| Barevné varianty | Hnědý, Nachový |
| Certifikace odolnosti | IP48 |
Displej
| Typ displeje | Skládací LTPO AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 7 palce |
| Rozlišení | 1224 × 2992 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 165 Hz |
| Jemnost displeje | 462 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 87.3% |
| Špičkový jas | 5000 cd/m² |
| Ochranné sklo | Corning Gorilla Glass Ceramic |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev Kapacitní dotykový displej Dolby Vision HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 3 nm |
| Maximální frekvence CPU | 4320 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 16GB |
| Úložiště | 512GB |
| Typ úložiště | UFS 4.0 |
| Varianty | 512GB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 2.0 μm, 1/1.56" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 50 Mpx, ƒ/2.0, 122° ( Ultraširokoúhlý ), 1.2 μm, 1/2.93" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ), 1.28 μm |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Baterie
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 68 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 30 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Tri-band |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Motorola Razr 70 Ultra
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Motorola Razr 70 Ultra?
Cena modelu Motorola Razr 70 Ultra je €1,390 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Motorola Razr 70 Ultra na trh?
Motorola Razr 70 Ultra byl oficiálně uveden Středa 29. Dubna 2026.
-
Je Motorola Razr 70 Ultra dostupný v obchodech?
Ano, Motorola Razr 70 Ultra je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra váží přibližně 199 gramů.
-
Jak velký displej má Motorola Razr 70 Ultra?
Displej modelu Motorola Razr 70 Ultra má úhlopříčku 7 palce.
-
Podporuje Motorola Razr 70 Ultra sítě 5G?
Ano, Motorola Razr 70 Ultra podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Kolik kamer má Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.