Lenovo ThinkTab X11 Gen 1
Specifikace Lenovo ThinkTab X11 Gen 1
Základní informace
| Značka | Lenovo |
| Model | ThinkTab X11 Gen 1 |
| Alternativní název | TB353FU (Mezinárodní verze) TB353ZU (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pondělí 02. Března 2026 |
| Datum uvedení | Středa 01. Dubna 2026 |
| Stav | Chystá se |
| Ceny | €500 |
Design
| Výška | 257.1 mm (10.12 palce) |
| Šířka | 168.7 mm (6.64 palce) |
| Tloušťka | 9.9 mm (0.39 palce) |
| Hmotnost | 650 g (22.93 oz) |
| Barevné varianty | Šedá |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (ponořitelný až do hloubky 1,5 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
| Designové prvky | Konektorové piny pro magnetické příslušenství, Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 10.95 palce |
| Rozlišení | 2560 × 1600 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Poměr stran | 16:10 |
| Jemnost displeje | 276 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 80.2% |
| Špičkový jas | 800 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass, Vyhovuje MIL-STD-810H |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2500 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.5 GHz – Cortex-A720 3x 2.4 GHz – Cortex-A720 4x 1.8 GHz – Cortex-A520 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 810 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx ( Širokoúhlý ) Automatické ostření (AF) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 10200 mAh |
| Možnost vyjmutí | Vyjímatelná |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Funkce | Režim bez baterie Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G - cellular model only, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | DisplayPort USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS (pouze mobilní model) |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | Dolby Atmos, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení (pouze příslušenství) Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Lenovo ThinkTab X11 Gen 1
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Cena modelu Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 je €500 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 bude uveden Středa 01. Dubna 2026.
-
Je Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 dostupný v obchodech?
Ne, Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 váží přibližně 650 gramů.
-
Jak velký displej má Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Displej modelu Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 má úhlopříčku 10.95 palce.
-
Podporuje Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 sítě 5G?
Ano, Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78.
-
Kolik kamer má Lenovo ThinkTab X11 Gen 1?
Lenovo ThinkTab X11 Gen 1 má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.