Lenovo Idea Tab Pro Gen 2
Specifikace Lenovo Idea Tab Pro Gen 2
Základní informace
| Značka | Lenovo |
| Model | Idea Tab Pro Gen 2 |
| Alternativní název | TB390FU (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pondělí 02. Března 2026 |
| Datum uvedení | Pondělí 02. Března 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €550 |
Design
| Výška | 296.5 mm (11.67 palce) |
| Šířka | 191.9 mm (7.56 palce) |
| Tloušťka | 6.2 mm (0.24 palce) |
| Hmotnost | 598 g (21.09 oz) |
| Materiály konstrukce | Rám: Hliník Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Šedá, Světle modrá, Bílá |
| Designové prvky | Konektorové piny pro magnetické příslušenství, Podpora stylusu (magnetická) |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 13 palce |
| Rozlišení | 3504 × 2190 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Poměr stran | 16:10 |
| Jemnost displeje | 318 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 86.1% |
| Špičkový jas | 800 cd/m² |
| Ochranné sklo | Mohs úroveň 5 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Dolby Vision Matná verze s LCD s papírovým efektem a antireflexní úpravou (volitelné) Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3.21 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.21 GHz – Cortex-X4 3x 3.01 GHz – Cortex-A720 2x 2.8 GHz – Cortex-A720 2x 2.02 GHz – Cortex-A520 |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 825 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 (128GB) UFS 4.0 (256GB/512GB) |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava), s až 2 hlavními aktualizacemi Android |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx ( Širokoúhlý ) Automatické ostření (AF) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Možnosti videa | Ano |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 10200 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Mobilní připojení | Ne |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v6.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 DisplayPort 1.4a USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Dolby Atmos, Reproduktory JBL, Čtyři reproduktory, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Gyroskop Senzor přiblížení (pouze příslušenství) Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Lenovo Idea Tab Pro Gen 2
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Cena modelu Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 je €550 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 na trh?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 byl oficiálně uveden Pondělí 02. Března 2026.
-
Je Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 dostupný v obchodech?
Ano, Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 váží přibližně 598 gramů.
-
Jak velký displej má Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Displej modelu Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 má úhlopříčku 13 palce.
-
Podporuje Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 sítě 5G?
Ne, Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Lenovo Idea Tab Pro Gen 2?
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.