Lenovo Legion Y70 (2026)
Specifikace Lenovo Legion Y70 (2026)
Základní informace
| Značka | Lenovo |
| Model | Legion Y70 (2026) |
| Stav | Spekuluje se |
Design
| Materiály konstrukce | Rám: Hliník Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Černá, Bílá |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Typ displeje | LTPO OLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.8 palce |
| Rozlišení | 1280 × 2772 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 449 ppi |
| Špičkový jas | 7000 cd/m² |
| Ochranné sklo | Odolný proti pádu (do 1,8 m) |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev Kapacitní dotykový displej Dolby Vision HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 3 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3800 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 829 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.2, 119° ( Ultraširokoúhlý ), 1/3.1" Velikost snímače Automatické ostření (AF) 2 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 32 Mpx, 22 mm ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 8000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 90 W |
| Funkce | Přímé nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Lenovo Legion Y70 (2026)
Často kladené otázky
-
Je Lenovo Legion Y70 (2026) dostupný v obchodech?
Ne, Lenovo Legion Y70 (2026) zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jak velký displej má Lenovo Legion Y70 (2026)?
Displej modelu Lenovo Legion Y70 (2026) má úhlopříčku 6.8 palce.
-
Podporuje Lenovo Legion Y70 (2026) sítě 5G?
Ano, Lenovo Legion Y70 (2026) podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Lenovo Legion Y70 (2026)?
Lenovo Legion Y70 (2026) má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.