Huawei Mate Xs
Specifikace Huawei Mate Xs
Základní informace
| Značka | Huawei |
| Model | Mate Xs |
| Alternativní název | TAH-N29m (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Čtvrtek 05. Března 2020 |
| Datum uvedení | Čtvrtek 05. Března 2020 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €1,950 |
Design
| Výška | 161.3 mm (6.35 palce) |
| Šířka | 146.2 mm (5.76 palce) |
| Tloušťka | 5.4 mm (0.21 palce) |
| Hmotnost | 300 g (10.58 oz) |
| Materiály konstrukce | Záda: Hliník Rám: Hliník Přední strana: Plast |
| Barevné varianty | Mezihvězdná modrá barva |
Displej
| Typ displeje | Skládací AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 8 palce |
| Rozlišení | 2200 × 2480 pixelů |
| Jemnost displeje | 414 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 86.9% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | HiSilicon Kirin 990 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 7 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.86 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G76 MP16 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 512GB |
| Typ úložiště | UFS 2.1 |
| Varianty | 512GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | Nano Memory |
Software
| Operační systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | EMUI 10 |
| Služby Google Play | Ne |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 40 Mpx, ƒ/1.8, 27 mm ( Širokoúhlý ), 1/1.7" Velikost snímače PDAF 8 Mpx, ƒ/2.4, 81 mm ( Teleobjektiv ), x3 Optický zoom PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) 16 Mpx, ƒ/2.2, 17 mm ( Ultraširokoúhlý ) Automatický blesk |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk Dual Tone |
| Funkce | Režim souvislého snímání Korekce expozice Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Leica optika Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Senzory | 3D ToF senzor |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ne |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 55 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G (2+ Gbps DL), LTE Cat21 1400/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Huawei Mate Xs
Video recenze
Fotografie Huawei Mate Xs
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Huawei Mate Xs?
Cena modelu Huawei Mate Xs je €1,950 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Huawei Mate Xs na trh?
Huawei Mate Xs byl oficiálně uveden Čtvrtek 05. Března 2020.
-
Je Huawei Mate Xs dostupný v obchodech?
Ne, Huawei Mate Xs už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu Huawei Mate Xs?
Huawei Mate Xs váží přibližně 300 gramů.
-
Jak velký displej má Huawei Mate Xs?
Displej modelu Huawei Mate Xs má úhlopříčku 8 palce.
-
Podporuje Huawei Mate Xs sítě 5G?
Ano, Huawei Mate Xs podporuje 5G na pásmech n1, n3, n28, n38, n41, n77, n78, n79.
-
Kolik kamer má Huawei Mate Xs?
Huawei Mate Xs má vzadu Trojitý fotoaparát a nemá přední kameru.
-
Lze v Huawei Mate Xs používat služby Google Play?
Ne, služby Google Play nejsou na Huawei Mate Xs podporovány.