Asus ROG Phone 5s Pro
Specifikace Asus ROG Phone 5s Pro
Základní informace
| Značka | Asus |
| Model | ROG Phone 5s Pro |
| Alternativní název | ZS676KS (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pondělí 16. Srpna 2021 |
| Datum uvedení | Úterý 24. Srpna 2021 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €2,000 |
Design
| Výška | 172.8 mm (6.80 palce) |
| Šířka | 77.3 mm (3.04 palce) |
| Tloušťka | 9.9 mm (0.39 palce) |
| Hmotnost | 238 g (8.40 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní strana: Gorilla Glass 3 Rám: Hliník Přední: Gorilla Victus sklo |
| Barevné varianty | Bílá |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.78 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2448 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Jemnost displeje | 395 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 82% |
| Špičkový jas | 1200 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass Victus |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev Kapacitní dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 888+ |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 5 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.995 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.995 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 18GB |
| Úložiště | 512GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 512GB 18GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake), Aktualizovatelný na Android 13 (Tiramisu) |
| Nadstavba | ROG UI |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 64 Mpx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/1.73" Velikost snímače 13 Mpx, ƒ/2.4, 11 mm, 125° ( Ultraširokoúhlý ) 5 Mpx ( Makro ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatický blesk Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps 720p @ 480 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 24 Mpx, ƒ/2.5, 27 mm ( Širokoúhlý ), 0.9 μm |
| Funkce | Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | HDR |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 6000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 65 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G 4 Gbps DL, LTE (7CA) Cat20 1400/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GNSS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | 24bit/192kHz Hi-Res audio, DTS:X Stereo Speakers, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Optický snímač otisků prstů pod displejem |
| Další funkce | Konektor příslušenství Quick Charge 5 USB Power Delivery 3.0 |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Asus ROG Phone 5s Pro
Video recenze
Fotografie Asus ROG Phone 5s Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Asus ROG Phone 5s Pro?
Cena modelu Asus ROG Phone 5s Pro je €2,000 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Asus ROG Phone 5s Pro na trh?
Asus ROG Phone 5s Pro byl oficiálně uveden Úterý 24. Srpna 2021.
-
Je Asus ROG Phone 5s Pro dostupný v obchodech?
Ano, Asus ROG Phone 5s Pro je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Asus ROG Phone 5s Pro?
Asus ROG Phone 5s Pro váží přibližně 238 gramů.
-
Jak velký displej má Asus ROG Phone 5s Pro?
Displej modelu Asus ROG Phone 5s Pro má úhlopříčku 6.78 palce.
-
Podporuje Asus ROG Phone 5s Pro sítě 5G?
Ano, Asus ROG Phone 5s Pro podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n79.
-
Kolik kamer má Asus ROG Phone 5s Pro?
Asus ROG Phone 5s Pro má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.