Honor X7e
Specifikace Honor X7e
Základní informace
| Značka | Honor |
| Model | X7e |
| Alternativní název | LAB-LX1 (Mezinárodní verze) LAB-LX3 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Úterý 19. Května 2026 |
| Datum uvedení | Úterý 19. Května 2026 |
| Stav | Chystá se |
| Ceny | €200 |
Design
| Výška | 163.9 mm (6.45 palce) |
| Šířka | 75.9 mm (2.99 palce) |
| Tloušťka | 8.3 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 200 g (7.05 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Plast Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Oranžová |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (proti stříkající vodě) |
| Certifikace odolnosti | IP64 |
Displej
| Typ displeje | TFT LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.61 palce |
| Rozlišení | 720 × 1604 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 266 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 84.7% |
| Špičkový jas | 1010 cd/m² |
| Ochranné sklo | Odolný proti pádu (do 1,8 m) |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio G81 Ultra |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2000 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.0 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G52 MC2 |
| RAM | 6GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Varianty | 128GB 6GB RAM 256GB 6GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | MagicOS 10 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ) Automatické ostření (AF) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Honor X7e
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Honor X7e?
Cena modelu Honor X7e je €200 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu Honor X7e?
Honor X7e bude uveden Úterý 19. Května 2026.
-
Je Honor X7e dostupný v obchodech?
Ne, Honor X7e zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Honor X7e?
Honor X7e váží přibližně 200 gramů.
-
Jak velký displej má Honor X7e?
Displej modelu Honor X7e má úhlopříčku 6.61 palce.
-
Kolik kamer má Honor X7e?
Honor X7e má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.