Doogee S89
Specifikace Doogee S89
Základní informace
| Značka | Doogee |
| Model | S89 |
| Datum představení | Pondělí 22. Srpna 2022 |
| Datum uvedení | Neděle 28. Srpna 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €280 |
Design
| Výška | 172 mm (6.77 palce) |
| Šířka | 86 mm (3.39 palce) |
| Tloušťka | 19.4 mm (0.76 palce) |
| Hmotnost | 400 g (14.11 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Oranžová |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolnost |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.3 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2340 pixelů |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 409 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 65.9% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass, Odolný proti pádu (do 1,5 m), Vyhovuje MIL-STD-810G |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio P90 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 12 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.2 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GM 9446 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB |
| Varianty | 128GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 12 (Snow Cone) |
| Služby Google Play | Ano |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 48 Mpx, ƒ/1.8 ( Širokoúhlý ) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.2, 130° ( Ultraširokoúhlý ) 20 Mpx, ƒ/1.8 ( Noční vidění ) 4 infračervená světla |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p fps 1080p fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p fps |
Baterie
| Kapacita | 12000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 33 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 15 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Doogee S89
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Doogee S89?
Cena modelu Doogee S89 je €280 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Doogee S89 na trh?
Doogee S89 byl oficiálně uveden Neděle 28. Srpna 2022.
-
Je Doogee S89 dostupný v obchodech?
Ano, Doogee S89 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Doogee S89?
Doogee S89 váží přibližně 400 gramů.
-
Jak velký displej má Doogee S89?
Displej modelu Doogee S89 má úhlopříčku 6.3 palce.
-
Podporuje Doogee S89 sítě 5G?
Ne, Doogee S89 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Doogee S89?
Doogee S89 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.
-
Lze v Doogee S89 používat služby Google Play?
Ano, služby Google Play jsou na Doogee S89 plně podporované.