TCL 10 TabMid
Specifikace TCL 10 TabMid
Základní informace
| Značka | TCL |
| Model | 10 TabMid |
| Datum představení | Úterý 01. Září 2020 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €230 |
Design
| Výška | 209.4 mm (8.24 palce) |
| Šířka | 125.2 mm (4.93 palce) |
| Tloušťka | 8.6 mm (0.34 palce) |
| Hmotnost | 325 g (11.46 oz) |
| Barevné varianty | Prime Black |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 8 palce |
| Rozlišení | 1200 × 1920 pixelů |
| Poměr stran | 16:10 |
| Jemnost displeje | 283 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 70.8% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 11 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.0 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.8 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 3GB |
| Úložiště | 32GB |
| Typ úložiště | eMMC 5.1 |
| Varianty | 32GB 3GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | TCL UI |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.0 ( Širokoúhlý ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost snímače |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Digitální zoom |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.4 ( Širokoúhlý ), 1.12 μm, 1/5.0" Velikost snímače |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 18 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Single SIM (Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie TCL 10 TabMid
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu TCL 10 TabMid?
Cena modelu TCL 10 TabMid je €230 a může se v dalších dnech změnit.
-
Je TCL 10 TabMid dostupný v obchodech?
Ne, TCL 10 TabMid už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu TCL 10 TabMid?
TCL 10 TabMid váží přibližně 325 gramů.
-
Jak velký displej má TCL 10 TabMid?
Displej modelu TCL 10 TabMid má úhlopříčku 8 palce.
-
Kolik kamer má TCL 10 TabMid?
TCL 10 TabMid má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.