Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Specifikace Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Základní informace
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy Z Fold2 5G |
| Alternativní název | SM-F916B (Mezinárodní verze) SM-F916U (Mezinárodní verze) SM-F916U1 (Mezinárodní verze) SM-F916N (Mezinárodní verze) SM-F9160 (Mezinárodní verze) SM-F916W (Mezinárodní verze) SCG05 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Středa 05. Srpna 2020 |
| Datum uvedení | Pátek 18. Září 2020 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €960 |
Design
| Výška | 159.2 mm (6.27 palce) |
| Šířka | 128.2 mm (5.05 palce) |
| Tloušťka | 6.9 mm (0.27 palce) |
| Hmotnost | 282 g (9.95 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní: Sklo Rám: Hliník Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Aston Martin Racing Edition, Mystická černá barva, Mystický bronz, Edice Thom Browne |
Displej
| Typ displeje | Skládací Dynamic AMOLED 2X |
| Úhlopříčka displeje | 7.6 palce |
| Rozlišení | 1768 × 2208 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Jemnost displeje | 373 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 88.6% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 7 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3.1 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.1 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 12GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 10 (Quince Tart), Aktualizovatelný na Android 13 (Tiramisu) |
| Nadstavba | Samsung One UI 5.1.1 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 12 Mpx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.8 μm, 1/1.76" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) 12 Mpx, ƒ/2.4, 52 mm ( Teleobjektiv ), 1.0 μm, x2 Optický zoom, 1/3.6" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) 12 Mpx, ƒ/2.2, 12 mm, 123° ( Ultraširokoúhlý ), 1.12 μm |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatický blesk Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 60 fps 1080p @ 60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, HDR10+ |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 10 Mpx, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.22 μm, 1/3" Velikost snímače 10 Mpx, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.22 μm, 1/3" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 25 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 11 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
| Funkce | Reverzní bezdrátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Podpora audia s vysokým datovým tokem, Stereofonní reproduktory, Laděno společností AKG |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
| Další funkce | Samsung DeX (podpora desktopového prostředí) Podpora Ultra Wideband (UWB) |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Video recenze
Fotografie Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Cena modelu Samsung Galaxy Z Fold2 5G je €960 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Samsung Galaxy Z Fold2 5G na trh?
Samsung Galaxy Z Fold2 5G byl oficiálně uveden Pátek 18. Září 2020.
-
Je Samsung Galaxy Z Fold2 5G dostupný v obchodech?
Ano, Samsung Galaxy Z Fold2 5G je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Samsung Galaxy Z Fold2 5G váží přibližně 282 gramů.
-
Jak velký displej má Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Displej modelu Samsung Galaxy Z Fold2 5G má úhlopříčku 7.6 palce.
-
Podporuje Samsung Galaxy Z Fold2 5G sítě 5G?
Ano, Samsung Galaxy Z Fold2 5G podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n7, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Kolik kamer má Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Samsung Galaxy Z Fold2 5G má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Duální fotoaparát.