Samsung Galaxy Z Fold Wide
Specifikace Samsung Galaxy Z Fold Wide
Základní informace
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy Z Fold Wide |
| Alternativní název | SM-F971B (Mezinárodní verze) SM-F971B/DS (Mezinárodní verze) SM-F971U (Mezinárodní verze) SM-F971U1 (Mezinárodní verze) |
| Stav | Spekuluje se |
Design
| Výška | 161.4 mm (6.35 palce) |
| Šířka | 123.9 mm (4.88 palce) |
| Tloušťka | 4.9 mm (0.19 palce) |
| Hmotnost | 199 g (7.02 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Jiné barvy |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (ponořitelný až do hloubky 1,5 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP48 |
| Designové prvky | Pokročilý hliníkový rám Armor |
Displej
| Typ displeje | Skládací Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Úhlopříčka displeje | 7.6 palce |
| Rozlišení | 1828 × 2584 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Jemnost displeje | 416 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 87.9% |
| Ochranné sklo | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 3 nm |
| Maximální frekvence CPU | 4320 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ úložiště | UFS 4.0 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava), s až 7 hlavními aktualizacemi Android |
| Nadstavba | Samsung One UI 8 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 50 Mpx ( Širokoúhlý ) Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 50 Mpx ( Ultraširokoúhlý ) Automatické ostření (AF) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, Optická stabilizace obrazu (OIS) |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 10 Mpx, ƒ/2.2, 18 mm ( Ultraširokoúhlý ), 1.12 μm, 1/3.0" Velikost snímače 10 Mpx, ƒ/2.2, 24 mm ( Širokoúhlý ), 1.12 μm, 1/3.0" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4800 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Podpora audia s vysokým datovým tokem, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
| Další funkce | Vrstva titanové desky pro vyztužení displeje |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Samsung Galaxy Z Fold Wide
Často kladené otázky
-
Je Samsung Galaxy Z Fold Wide dostupný v obchodech?
Ne, Samsung Galaxy Z Fold Wide zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Samsung Galaxy Z Fold Wide váží přibližně 199 gramů.
-
Jak velký displej má Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Displej modelu Samsung Galaxy Z Fold Wide má úhlopříčku 7.6 palce.
-
Podporuje Samsung Galaxy Z Fold Wide sítě 5G?
Ano, Samsung Galaxy Z Fold Wide podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Samsung Galaxy Z Fold Wide má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Duální fotoaparát.