Samsung Galaxy S23
Specifikace Samsung Galaxy S23
Základní informace
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy S23 |
| Alternativní název | SM-S911B (Mezinárodní verze) SM-S911B/DS (Mezinárodní verze) SM-S911U (Mezinárodní verze) SM-S911U1 (Mezinárodní verze) SM-S911W (Mezinárodní verze) SM-S911N (Mezinárodní verze) SM-S9110 (Mezinárodní verze) SM-S911E (Mezinárodní verze) SM-S911E/DS (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Středa 01. Února 2023 |
| Datum uvedení | Pátek 17. Února 2023 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €335.10 $246.02 £231 |
Design
| Výška | 146.3 mm (5.76 palce) |
| Šířka | 70.9 mm (2.79 palce) |
| Tloušťka | 7.6 mm (0.30 palce) |
| Hmotnost | 168 g (5.93 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní strana: Gorilla Glass Victus 2 Rám: Hliník Přední: Gorilla Victus 2 sklo |
| Barevné varianty | Černá, Zelená, Šedá, Nachový, Bílá, Žlutá |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (ponořitelný až do hloubky 1,5 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
| Designové prvky | Hliníkový rám Armor |
Displej
| Typ displeje | Dynamic AMOLED 2X |
| Úhlopříčka displeje | 6.1 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2340 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 425 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 86.8% |
| Špičkový jas | 1750 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 4 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3.36 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 740 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 (128GB) UFS 4.0 (256GB/512GB) |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 13 (Tiramisu), s až 4 hlavními aktualizacemi Android |
| Nadstavba | Samsung One UI 8 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) 10 Mpx, ƒ/2.4, 70 mm ( Teleobjektiv ), 1.0 μm, x3 Optický zoom, 1/3.94" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 12 Mpx, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultraširokoúhlý ), 1.4 μm, 1/2.55" Velikost snímače Super stabilní video |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatické HDR Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 24/30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, HDR10+, Stereofonní nahrávání zvuku |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 12 Mpx, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.12 μm, 1/3.2" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF |
| Funkce | HDR10+ Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 3900 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 25 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 15 W |
| Funkce | Bezdrátové nabíjení Qi Reverzní bezdrátové nabíjení Drátové nabíjení z 0–50 % za 30 minut (podle specifikace) |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE (CA), HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.3 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Podpora audia s vysokým datovým tokem, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Ultrazvukový snímač otisků prstů pod displejem |
| Další funkce | Samsung DeX USB Power Delivery 3.0 Podpora bezdrátového Samsung DeX (desktopové prostředí) |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Samsung Galaxy S23
Video recenze
Fotografie Samsung Galaxy S23
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Samsung Galaxy S23?
Cena modelu Samsung Galaxy S23 je €335.10 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Samsung Galaxy S23 na trh?
Samsung Galaxy S23 byl oficiálně uveden Pátek 17. Února 2023.
-
Je Samsung Galaxy S23 dostupný v obchodech?
Ano, Samsung Galaxy S23 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Samsung Galaxy S23?
Samsung Galaxy S23 váží přibližně 168 gramů.
-
Jak velký displej má Samsung Galaxy S23?
Displej modelu Samsung Galaxy S23 má úhlopříčku 6.1 palce.
-
Podporuje Samsung Galaxy S23 sítě 5G?
Ano, Samsung Galaxy S23 podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n258, n260, n261.
-
Kolik kamer má Samsung Galaxy S23?
Samsung Galaxy S23 má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.