Samsung Galaxy S22 Ultra 5G
Specifikace Samsung Galaxy S22 Ultra 5G
Základní informace
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy S22 Ultra 5G |
| Alternativní název | S908B (Mezinárodní verze) SM-S908B/DS (Mezinárodní verze) SM-S908U (Spojené státy americké) SM-S908W (Kanada) SM-S9080 (Čína) SM-S908B (Mezinárodní verze) SM-S908U1 (Mezinárodní verze) SM-S908N (Mezinárodní verze) SM-S908E (Mezinárodní verze) SM-S908E/DS (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Středa 09. Února 2022 |
| Datum uvedení | Pátek 25. Února 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €309 $325 £269 ₹79,999 |
Design
| Výška | 163.3 mm (6.43 palce) |
| Šířka | 77.9 mm (3.07 palce) |
| Tloušťka | 8.9 mm (0.35 palce) |
| Hmotnost | 228 g (8.04 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní strana: Gorilla Glass Victus+ Rám: Hliník Přední: Gorilla Glass Victus+ |
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Zelená, Nachový, Červená, Bílá, Žlutá |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (ponořitelný až do hloubky 1,5 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
| Designové prvky | Hliníkový rám Armor, Podpora stylusu (latence 2,8 ms) s Bluetooth, akcelerometrem a gyroskopem |
Displej
| Typ displeje | Dynamic AMOLED 2X |
| Úhlopříčka displeje | 6.8 palce |
| Rozlišení | 1440 × 3088 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 19.3:9 |
| Jemnost displeje | 500 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 90.2% |
| Špičkový jas | 1750 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Samsung Exynos 2200 (Aruba) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (Mezinárodní verze) |
| Počet jader CPU | 8 (Aruba) 8 (Mezinárodní verze) |
| Výrobní proces | 4 nm (Aruba) 4 nm (Mezinárodní verze) |
| Maximální frekvence CPU | 2.8 GHz (Aruba) 3.0 GHz (Mezinárodní verze) |
| Architektura CPU | 64-bit (Aruba) 64-bit (Mezinárodní verze) |
| Mikroarchitektura | 1x 2.8 GHz – Cortex-X2 3x 2.52 GHz – Cortex-A710 4x 1.82 GHz – Cortex-A510 (Aruba) 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 (Mezinárodní verze) |
| Typ paměti | LPDDR5 (Aruba) LPDDR5 (Mezinárodní verze) |
| GPU | Samsung Xclipse 920 (Aruba) Qualcomm Adreno 730 (Mezinárodní verze) |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 12 (Snow Cone), s až 4 hlavními aktualizacemi Android |
| Nadstavba | Samsung One UI 8 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Čtyřnásobný fotoaparát | 108 Mpx, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/1.33" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 10 Mpx, ƒ/2.4, 70 mm ( Teleobjektiv ), 1.12 μm, x3 Optický zoom, 1/3.52" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 10 Mpx, ƒ/4.9, 230 mm ( Periskopický teleobjektiv ), 1.12 μm, x10 Optický zoom, 1/3.52" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 12 Mpx, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultraširokoúhlý ), 1.4 μm, 1/2.55" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF Super stabilní video |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatické HDR Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, HDR10+, Stereofonní nahrávání zvuku |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 40 Mpx, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokoúhlý ), 0.7 μm, 1/2.82" Velikost snímače PDAF |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 15 W |
| Funkce | Bezdrátové nabíjení Qi Reverzní bezdrátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Podpora audia s vysokým datovým tokem, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Ultrazvukový snímač otisků prstů pod displejem |
| Další funkce | Samsung DeX Podpora Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 Podpora bezdrátového Samsung DeX (desktopové prostředí) |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Samsung Galaxy S22 Ultra 5G
Video recenze
Fotografie Samsung Galaxy S22 Ultra 5G
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Samsung Galaxy S22 Ultra 5G?
Cena modelu Samsung Galaxy S22 Ultra 5G je €309 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Samsung Galaxy S22 Ultra 5G na trh?
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G byl oficiálně uveden Pátek 25. Února 2022.
-
Je Samsung Galaxy S22 Ultra 5G dostupný v obchodech?
Ano, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Samsung Galaxy S22 Ultra 5G?
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G váží přibližně 228 gramů.
-
Jak velký displej má Samsung Galaxy S22 Ultra 5G?
Displej modelu Samsung Galaxy S22 Ultra 5G má úhlopříčku 6.8 palce.
-
Podporuje Samsung Galaxy S22 Ultra 5G sítě 5G?
Ano, Samsung Galaxy S22 Ultra 5G podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n260, n261.
-
Kolik kamer má Samsung Galaxy S22 Ultra 5G?
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G má vzadu Čtyřnásobný fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.