Samsung Galaxy S22+ 5G
Specifikace Samsung Galaxy S22+ 5G
Základní informace
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy S22+ 5G |
| Alternativní název | S906B (Mezinárodní verze) SM-S906B/DS (Mezinárodní verze) SM-S906U (Spojené státy americké) SM-S906W (Kanada) SM-S9060 (Čína) SM-S906B (Mezinárodní verze) SM-S906U1 (Mezinárodní verze) SM-S906N (Mezinárodní verze) SM-S906E (Mezinárodní verze) SM-S906E/DS (Mezinárodní verze) SM-S906L (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Středa 09. Února 2022 |
| Datum uvedení | Pátek 25. Února 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €216.99 $199.44 £298 |
Design
| Výška | 157.4 mm (6.20 palce) |
| Šířka | 75.8 mm (2.98 palce) |
| Tloušťka | 7.6 mm (0.30 palce) |
| Hmotnost | 195 g (6.88 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní strana: Gorilla Glass Victus+ Rám: Hliník Přední: Gorilla Glass Victus+ |
| Barevné varianty | Černá, tmavě modrá, Zelená, Šedá, Nachový, Červená, Bílá |
| Odolnost | Prachotěsný a voděodolný (ponořitelný až do hloubky 1,5 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
| Designové prvky | Hliníkový rám Armor |
Displej
| Typ displeje | Dynamic AMOLED 2X |
| Úhlopříčka displeje | 6.6 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2340 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 393 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 88.3% |
| Špičkový jas | 1750 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Samsung Exynos 2200 (Mezinárodní verze) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (Mezinárodní verze) |
| Počet jader CPU | 8 (Mezinárodní verze) 8 (Mezinárodní verze) |
| Výrobní proces | 4 nm (Mezinárodní verze) 4 nm (Mezinárodní verze) |
| Maximální frekvence CPU | 2.8 GHz (Mezinárodní verze) 3.0 GHz (Mezinárodní verze) |
| Architektura CPU | 64-bit (Mezinárodní verze) 64-bit (Mezinárodní verze) |
| Mikroarchitektura | 1x 2.8 GHz – Cortex-X2 3x 2.52 GHz – Cortex-A710 4x 1.82 GHz – Cortex-A510 (Mezinárodní verze) 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 (Mezinárodní verze) |
| Typ paměti | LPDDR5 (Mezinárodní verze) LPDDR5 (Mezinárodní verze) |
| GPU | Samsung Xclipse 920 (Mezinárodní verze) Qualcomm Adreno 730 (Mezinárodní verze) |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 12 (Snow Cone), s až 4 hlavními aktualizacemi Android |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) 10 Mpx, ƒ/2.4, 70 mm ( Teleobjektiv ), 1.0 μm, x3 Optický zoom, 1/3.94" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 12 Mpx, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultraširokoúhlý ), 1.4 μm, 1/2.55" Velikost snímače Super stabilní video |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatické HDR Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, HDR10+, Stereofonní nahrávání zvuku |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 10 Mpx, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.22 μm, 1/3.24" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 4500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 45 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 15 W |
| Funkce | Bezdrátové nabíjení Qi Reverzní bezdrátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Podpora audia s vysokým datovým tokem, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Ultrazvukový snímač otisků prstů pod displejem |
| Další funkce | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (podpora desktopového režimu) Podpora Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Samsung Galaxy S22+ 5G
Video recenze
Fotografie Samsung Galaxy S22+ 5G
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Samsung Galaxy S22+ 5G?
Cena modelu Samsung Galaxy S22+ 5G je €216.99 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Samsung Galaxy S22+ 5G na trh?
Samsung Galaxy S22+ 5G byl oficiálně uveden Pátek 25. Února 2022.
-
Je Samsung Galaxy S22+ 5G dostupný v obchodech?
Ano, Samsung Galaxy S22+ 5G je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G váží přibližně 195 gramů.
-
Jak velký displej má Samsung Galaxy S22+ 5G?
Displej modelu Samsung Galaxy S22+ 5G má úhlopříčku 6.6 palce.
-
Podporuje Samsung Galaxy S22+ 5G sítě 5G?
Ano, Samsung Galaxy S22+ 5G podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n260, n261.
-
Kolik kamer má Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.