Samsung Galaxy S10e
Specifikace Samsung Galaxy S10e
Základní informace
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy S10e |
| Alternativní název | SM-G970F/DS (Mezinárodní verze) SM-G970U (Spojené státy americké) SM-G970W (Kanada) SM-G970F (Mezinárodní verze) SM-G9700 (Mezinárodní verze) SM-G970U1 (Mezinárodní verze) SM-G970N (Mezinárodní verze) SM-G970X (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pátek 08. Března 2019 |
| Datum uvedení | Pátek 08. Března 2019 |
| Stav | Ukončeno |
| Ceny | €130 |
Design
| Výška | 142.2 mm (5.60 palce) |
| Šířka | 69.9 mm (2.75 palce) |
| Tloušťka | 7.9 mm (0.31 palce) |
| Hmotnost | 150 g (5.29 oz) |
| Materiály konstrukce | Zadní strana: Gorilla Glass 5 Rám: Hliník Přední: Gorilla sklo 5 |
| Barevné varianty | Canary Yellow., Růžový plameňák, Prism Black, Prism modrá barva, Prism Green Color., Hranol bílý |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolnost |
| Certifikace odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeje | Dynamic AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 5.8 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2280 pixelů |
| Poměr stran | 19:9 |
| Jemnost displeje | 438 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 83.3% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass 5 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Samsung Exynos 9820 (Mezinárodní verze) Qualcomm Snapdragon 855 (Spojené státy americké) Qualcomm Snapdragon 855 (Čína) |
| Počet jader CPU | 8 (Mezinárodní verze) 8 (Spojené státy americké) 8 (Čína) |
| Výrobní proces | 8 nm (Mezinárodní verze) 7 nm (Spojené státy americké) 7 nm (Čína) |
| Maximální frekvence CPU | 2.7 GHz (Mezinárodní verze) 2.84 GHz (Spojené státy americké) 2.84 GHz (Čína) |
| Architektura CPU | 64-bit (Mezinárodní verze) 64-bit (Spojené státy americké) 64-bit (Čína) |
| Mikroarchitektura | 2x 2.73 GHz – Mongoose M4 2x 2.31 GHz – Cortex-A75 4x 1.95 GHz – Cortex-A55 (Mezinárodní verze) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Spojené státy americké) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Čína) |
| Typ paměti | LPDDR4X (Mezinárodní verze) LPDDR4X (Spojené státy americké) LPDDR4X (Čína) |
| GPU | ARM Mali-G76 MP12 (Mezinárodní verze) Qualcomm Adreno 640 (Spojené státy americké) Qualcomm Adreno 640 (Čína) |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 2.1 |
| Varianty | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
Software
| Operační systém | Android 9.0 (Pie), Aktualizovatelný na Android 12 (Snow Cone) |
| Nadstavba | Samsung One UI 4.1 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 12 Mpx, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.4 μm, 1/2.55" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF Optická stabilizace obrazu (OIS) 16 Mpx, ƒ/2.2, 12 mm ( Ultraširokoúhlý ), 1.0 μm, 1/3.1" Velikost snímače Super stabilní video |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatické HDR Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Detekce obličeje Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS, HDR10+, Optická stabilizace obrazu (OIS), Stereofonní nahrávání zvuku |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 10 Mpx, ƒ/1.9, 26 mm ( Širokoúhlý ), 1.22 μm, 1/3" Velikost snímače Dual-Pixel PDAF |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 3100 mAh |
| Možnost vyjmutí | Nevyjímatelná |
| Výkon drátového nabíjení | 15 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 15 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
| Funkce | Bezdrátové nabíjení Qi Reverzní bezdrátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Single SIM (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | Podpora audia s vysokým datovým tokem, Stereofonní reproduktory, Laděno společností AKG |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
| Další funkce | ANT+ |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Samsung Galaxy S10e
Video recenze
Fotografie Samsung Galaxy S10e
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Samsung Galaxy S10e?
Cena modelu Samsung Galaxy S10e je €130 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Samsung Galaxy S10e na trh?
Samsung Galaxy S10e byl oficiálně uveden Pátek 08. Března 2019.
-
Je Samsung Galaxy S10e dostupný v obchodech?
Ne, Samsung Galaxy S10e už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.
-
Jaká je hmotnost modelu Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e váží přibližně 150 gramů.
-
Jak velký displej má Samsung Galaxy S10e?
Displej modelu Samsung Galaxy S10e má úhlopříčku 5.8 palce.
-
Kolik kamer má Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.