Menu

Motiv

Jazyk

Samsung Galaxy A51 7
Samsung

Samsung Galaxy A51

  • Operační systém Android 10 Samsung One UI 5
  • Displej 6.5 palec 1080x2400 pixely
  • Baterie 4000 mAh Li-Poly
  • Výkon 4-8GB RAM Exynos 9611
  • Fotoaparát 48Mpx 2160p
  • Úložiště 64-256GB UFS 2.0

Specifikace Samsung Galaxy A51

Základní informace

Značka
Samsung
Model
Galaxy A51
Alternativní název
SM-A515F/DSN (Mezinárodní verze)
SM-A515F/DST (Brazílie)
SM-A515F/DSM (Rusko)
SM-A515F/N (Austrálie)
SM-A515U (Spojené státy americké)
SM-A515F (Mezinárodní verze)
SM-A515F/DS (Mezinárodní verze)
SM-A515U1 (Mezinárodní verze)
SM-A515W (Mezinárodní verze)
SM-A515X (Mezinárodní verze)
SM-S515DL (Mezinárodní verze)
Datum představení
Pondělí 16. Prosince 2019
Datum uvedení
Pondělí 16. Prosince 2019
Stav
Ukončeno
Ceny
€100

Design

Výška
158.5 mm (6.24 palce)
Šířka
73.6 mm (2.90 palce)
Tloušťka
7.9 mm (0.31 palce)
Hmotnost
172 g (6.07 oz)
Materiály konstrukce
Zadní: Plast
Rám: Plast
Přední: Gorilla sklo 3
Barevné varianty
Prism Crush Black, Prism Crush Blue, Prism Crush Pink, Prism Crush White

Displej

Typ displeje
Super AMOLED
Úhlopříčka displeje
6.5 palce
Rozlišení
1080 × 2400 pixelů
Poměr stran
20:9
Jemnost displeje
405 ppi
Poměr displeje k tělu
≈ 87.4%
Ochranné sklo
Sklo Corning Gorilla Glass 3
Dotykový displej
Ano
Bezrámečkový displej
Ano
Vlastnosti displeje
Kapacitní dotykový displej
Multitouch displej

Hardware

Čipset
Samsung Exynos 9611
Počet jader CPU
8
Výrobní proces
10 nm
Maximální frekvence CPU
2.3 GHz
Architektura CPU
64-bit
Mikroarchitektura
4x 2.3 GHz – Cortex-A73
4x 1.7 GHz – Cortex-A53
Typ paměti
LPDDR4X
GPU
ARM Mali-G72 MP3
RAM
4GB, 6GB, 8GB
Úložiště
64GB, 128GB, 256GB
Typ úložiště
UFS 2.0
Varianty
64GB 4GB RAM
64GB 6GB RAM
128GB 4GB RAM
128GB 6GB RAM
128GB 8GB RAM
256GB 6GB RAM
256GB 8GB RAM
Rozšíření úložiště
Ano
Sloty pro karty
microSDXC

Software

Operační systém
Android 10 (Quince Tart), Aktualizovatelný na Android 13 (Tiramisu)
Nadstavba
Samsung One UI 5

Zadní fotoaparát

Výbava fotoaparátu
Ano
Čtyřnásobný fotoaparát
48 Mpx, ƒ/2.0, 26 mm ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Velikost snímače
12 Mpx, ƒ/2.2, 123° ( Ultraširokoúhlý )
5 Mpx ( Makro )
0.08 Mpx ( Pomocný objektiv )
Podpora blesku
Ano
Typ blesku
LED blesk
Funkce
Automatický blesk
Režim souvislého snímání
Digitální zoom
Korekce expozice
Rozpoznávání obličeje
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Nastavení ISO
Panorama
Klepnutím zaostřit
Možnosti videa
Ano
Maximální rozlišení videa
2160p @ 30 fps
1080p @ 30/120 fps
Funkce videa
Gyro-EIS

Přední fotoaparát

Výbava fotoaparátu
Ano
Jednoduchý fotoaparát
32 Mpx, ƒ/2.2, 26 mm ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/2.8" Velikost snímače
Funkce
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Možnosti videa
Ano
Maximální rozlišení videa
2160p @ 30 fps
1080p @ 30 fps

Baterie

Typ
Li-Poly
Kapacita
4000 mAh
Možnost vyjmutí
Nevyjímatelná
Výkon drátového nabíjení
15 W
Podpora rychlého nabíjení
Ano

Sítě

Počet SIM karet
Single SIM (Nano-SIM)
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Podpora VoLTE
Ano
Rychlosti dat
LTE, HSPA
Pásma 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
Pásma 3G
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
Pásma 4G
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz)

Konektivita

Wi-Fi
Ano ( Wi-Fi 5 )
Standardy Wi-Fi
802.11/a/b/g/n/ac
Funkce Wi-Fi
Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct
Bluetooth
Ano, v5.0
USB porty
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB připojení
Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS)
GPS
Ano
Funkce GPS
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS
NFC
Ano

Multimédia

Reproduktor
Ano
Sluchátkový konektor
Ano
FM rádio
Ano

Funkce

Senzory
Akcelerometr
Kompas / Magnetometr
Snímač otisků prstů
Gyroskop
Virtuální senzor přiblížení

Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.

Recenze Samsung Galaxy A51

Fotografie Samsung Galaxy A51

Často kladené otázky

Jaká je cena modelu Samsung Galaxy A51?

Cena modelu Samsung Galaxy A51 je €100 a může se v dalších dnech změnit.

Jaké je datum uvedení Samsung Galaxy A51 na trh?

Samsung Galaxy A51 byl oficiálně uveden Pondělí 16. Prosince 2019.

Je Samsung Galaxy A51 dostupný v obchodech?

Ne, Samsung Galaxy A51 už v oficiálních obchodech nenajdete, protože se přestal vyrábět. Může být k dispozici u neoficiálních prodejců.

Jaká je hmotnost modelu Samsung Galaxy A51?

Samsung Galaxy A51 váží přibližně 172 gramů.

Jak velký displej má Samsung Galaxy A51?

Displej modelu Samsung Galaxy A51 má úhlopříčku 6.5 palce.

Kolik kamer má Samsung Galaxy A51?

Samsung Galaxy A51 má vzadu Čtyřnásobný fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.