RugOne Xever 8
Specifikace RugOne Xever 8
Základní informace
| Značka | RugOne |
| Model | Xever 8 |
| Datum představení | Pátek 01. Května 2026 |
| Datum uvedení | Pátek 01. Května 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €430 |
Design
| Výška | 168 mm (6.61 palce) |
| Šířka | 80 mm (3.15 palce) |
| Tloušťka | 14 mm (0.55 palce) |
| Hmotnost | 320 g (11.29 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Světle hnědá |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým proudům vody; ponořitelný až do hloubky 2 m na 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.5 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 405 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 75.9% |
| Špičkový jas | 680 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass 3, Odolný proti pádu (do 2 m), Vyhovuje MIL-STD-810H |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | 670Hz PWM Dimming Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Helio G200 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2200 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 (1.1GHz) |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 2.2 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava), s až 3 hlavními aktualizacemi Android |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Duální fotoaparát | 64 Mpx, ƒ/1.9 ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/1.7" Velikost snímače PDAF 20 Mpx, ƒ/1.8 ( Noční vidění ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 32 Mpx, ƒ/2.5 ( Širokoúhlý ), 0.7 μm |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4800 mAh |
| Možnost vyjmutí | Vyjímatelná |
| Výkon drátového nabíjení | 18 W |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| Rychlosti dat | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | Hi-Fi zvuk, Stereofonní reproduktory, Až 117 dB |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Boční snímač otisků prstů |
| Další funkce | Samostatná svítilna s 230 lumeny |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie RugOne Xever 8
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu RugOne Xever 8?
Cena modelu RugOne Xever 8 je €430 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení RugOne Xever 8 na trh?
RugOne Xever 8 byl oficiálně uveden Pátek 01. Května 2026.
-
Je RugOne Xever 8 dostupný v obchodech?
Ano, RugOne Xever 8 je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu RugOne Xever 8?
RugOne Xever 8 váží přibližně 320 gramů.
-
Jak velký displej má RugOne Xever 8?
Displej modelu RugOne Xever 8 má úhlopříčku 6.5 palce.
-
Podporuje RugOne Xever 8 sítě 5G?
Ne, RugOne Xever 8 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má RugOne Xever 8?
RugOne Xever 8 má vzadu Duální fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.