Realme Q3t
Specifikace Realme Q3t
Základní informace
| Značka | Realme |
| Model | Q3t |
| Datum představení | Středa 10. Listopadu 2021 |
| Datum uvedení | Pondělí 15. Listopadu 2021 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €290 |
Design
| Barevné varianty | Barva Aurora, tmavě modrá |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.6 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2412 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 400 ppi |
| Špičkový jas | 600 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 642L |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 256GB |
| Varianty | 256GB 8GB RAM |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Nadstavba | Realme UI 2.0 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 48 Mpx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokoúhlý ) 2 Mpx ( Makro ) 0.08 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Automatický blesk Režim souvislého snímání Digitální zoom Korekce expozice Rozpoznávání obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.1, 26 mm ( Širokoúhlý ) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 30 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | 24bit/192kHz Hi-Res audio |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Realme Q3t
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Realme Q3t?
Cena modelu Realme Q3t je €290 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Realme Q3t na trh?
Realme Q3t byl oficiálně uveden Pondělí 15. Listopadu 2021.
-
Je Realme Q3t dostupný v obchodech?
Ano, Realme Q3t je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jak velký displej má Realme Q3t?
Displej modelu Realme Q3t má úhlopříčku 6.6 palce.
-
Podporuje Realme Q3t sítě 5G?
Ano, Realme Q3t podporuje 5G na pásmech n1, n2.
-
Kolik kamer má Realme Q3t?
Realme Q3t má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.