Realme Narzo 70 Pro
Specifikace Realme Narzo 70 Pro
Základní informace
| Značka | Realme |
| Model | Narzo 70 Pro |
| Alternativní název | RMX3868 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Úterý 19. Března 2024 |
| Datum uvedení | Úterý 19. Března 2024 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €220 |
Design
| Výška | 163 mm (6.42 palce) |
| Šířka | 75.5 mm (2.97 palce) |
| Tloušťka | 8 mm (0.31 palce) |
| Hmotnost | 195 g (6.88 oz) |
| Materiály konstrukce | Rám: Plast Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Zlatá, Zelená |
| Odolnost | Odolný proti prachu Voděodolný (proti stříkající vodě) |
| Certifikace odolnosti | IP54 |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.67 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 395 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 87.3% |
| Špičkový jas | 2000 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 7050 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2600 MHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 2.6 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G68 MC4 |
| RAM | 8GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 14 (Upside Down Cake) |
| Nadstavba | Realme UI 5.0 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.9, 24 mm ( Širokoúhlý ), 1/1.56" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 8 Mpx, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ultraširokoúhlý ), 1.12 μm, 1/4.0" Velikost snímače 2 Mpx ( Makro ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.5, 24 mm ( Širokoúhlý ), 1/3.0" Velikost snímače |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 67 W |
| Funkce | Drátové nabíjení z 0–50 % za 19 minut (dle údajů výrobce) |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| Zvuk | 24bit/192kHz Hi-Res audio, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Optický snímač otisků prstů pod displejem |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Realme Narzo 70 Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Realme Narzo 70 Pro?
Cena modelu Realme Narzo 70 Pro je €220 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Realme Narzo 70 Pro na trh?
Realme Narzo 70 Pro byl oficiálně uveden Úterý 19. Března 2024.
-
Je Realme Narzo 70 Pro dostupný v obchodech?
Ano, Realme Narzo 70 Pro je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Realme Narzo 70 Pro?
Realme Narzo 70 Pro váží přibližně 195 gramů.
-
Jak velký displej má Realme Narzo 70 Pro?
Displej modelu Realme Narzo 70 Pro má úhlopříčku 6.67 palce.
-
Podporuje Realme Narzo 70 Pro sítě 5G?
Ano, Realme Narzo 70 Pro podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Kolik kamer má Realme Narzo 70 Pro?
Realme Narzo 70 Pro má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.