Oppo Reno8 (China)
Specifikace Oppo Reno8 (China)
Základní informace
| Značka | Oppo |
| Model | Reno8 (China) |
| Alternativní název | PGBM10 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pondělí 23. Května 2022 |
| Datum uvedení | Středa 01. Června 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €350 |
Design
| Výška | 160.6 mm (6.32 palce) |
| Šířka | 73.4 mm (2.89 palce) |
| Tloušťka | 7.7 mm (0.30 palce) |
| Hmotnost | 179 g (6.31 oz) |
| Materiály konstrukce | Rám: Plast Přední: Gorilla sklo 5 |
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Zlatá, Fialová |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.43 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 409 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 84.7% |
| Špičkový jas | 800 cd/m² |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass 5 |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 1300 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 3 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 12 (Snow Cone), Aktualizovatelný na Android 14 (Upside Down Cake) |
| Nadstavba | ColorOS 14 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokoúhlý ), 1/1.55" Velikost snímače 2 Mpx ( Makro ) 0.08 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Režim souvislého snímání Korekce expozice Detekce obličeje Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Panorama Klepnutím zaostřit |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 32 Mpx, ƒ/2.4, 24 mm ( Širokoúhlý ), 0.8 μm, 1/2.74" Velikost snímače |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4500 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 80 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
| Funkce | Reverzní drátové nabíjení Drátové nabíjení z 0 na 45 % za 10 minut a z 0 na 100 % za 28 minut (dle údajů výrobce) |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.3 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Optický snímač otisků prstů pod displejem |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze Oppo Reno8 (China)
Video recenze
Fotografie Oppo Reno8 (China)
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Oppo Reno8 (China)?
Cena modelu Oppo Reno8 (China) je €350 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Oppo Reno8 (China) na trh?
Oppo Reno8 (China) byl oficiálně uveden Středa 01. Června 2022.
-
Je Oppo Reno8 (China) dostupný v obchodech?
Ano, Oppo Reno8 (China) je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Oppo Reno8 (China)?
Oppo Reno8 (China) váží přibližně 179 gramů.
-
Jak velký displej má Oppo Reno8 (China)?
Displej modelu Oppo Reno8 (China) má úhlopříčku 6.43 palce.
-
Podporuje Oppo Reno8 (China) sítě 5G?
Ano, Oppo Reno8 (China) podporuje 5G na pásmech n1, n3, n5, n8, n28, n41, n77, n78.
-
Kolik kamer má Oppo Reno8 (China)?
Oppo Reno8 (China) má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.