Oppo Pad Air
Specifikace Oppo Pad Air
Základní informace
| Značka | Oppo |
| Model | Pad Air |
| Alternativní název | OPD2102 (Mezinárodní verze) X21N2 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pondělí 23. Května 2022 |
| Datum uvedení | Středa 01. Června 2022 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €300 |
Design
| Výška | 245.1 mm (9.65 palce) |
| Šířka | 154.8 mm (6.09 palce) |
| Tloušťka | 6.9 mm (0.27 palce) |
| Hmotnost | 440 g (15.52 oz) |
| Barevné varianty | Šedá, Stříbrná |
| Designové prvky | Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 10.36 palce |
| Rozlišení | 1200 × 2000 pixelů |
| Poměr stran | 5:3 |
| Jemnost displeje | 225 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 80.5% |
| Špičkový jas | 360 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 6 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.4 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Úložiště | 64GB, 128GB |
| Typ úložiště | UFS 2.2 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 12 (Snow Cone) |
| Nadstavba | ColorOS 12 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx, ƒ/2.0 Automatické ostření (AF) |
| Funkce | Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 5 Mpx, ƒ/2.2 |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7100 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 18 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Mobilní připojení | Ne |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Gyroskop |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Oppo Pad Air
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Oppo Pad Air?
Cena modelu Oppo Pad Air je €300 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Oppo Pad Air na trh?
Oppo Pad Air byl oficiálně uveden Středa 01. Června 2022.
-
Je Oppo Pad Air dostupný v obchodech?
Ano, Oppo Pad Air je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Oppo Pad Air?
Oppo Pad Air váží přibližně 440 gramů.
-
Jak velký displej má Oppo Pad Air?
Displej modelu Oppo Pad Air má úhlopříčku 10.36 palce.
-
Podporuje Oppo Pad Air sítě 5G?
Ne, Oppo Pad Air 5G nepodporuje.
-
Kolik kamer má Oppo Pad Air?
Oppo Pad Air má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.