Oppo Find X9s Pro
Specifikace Oppo Find X9s Pro
Základní informace
| Značka | Oppo |
| Model | Find X9s Pro |
| Alternativní název | PME110 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Úterý 21. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Úterý 21. Dubna 2026 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €750 |
Design
| Výška | 150.5 mm (5.93 palce) |
| Šířka | 71.7 mm (2.82 palce) |
| Tloušťka | 8.4 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 198 g (6.98 oz) |
| Barevné varianty | Zelená, Oranžová, Titánová, Bílá |
| Odolnost | Odolný proti prachu a vodě (odolává vysokotlakým vodním proudům; ponořitelný do 1,5 m po dobu 30 minut) |
| Certifikace odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Typ displeje | LTPO AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.32 palce |
| Rozlišení | 1216 × 2640 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Poměr stran | 19.5:9 |
| Jemnost displeje | 460 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 90.7% |
| Špičkový jas | 1800 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | 1 miliarda barev 3840Hz PWM Dimming Kapacitní dotykový displej Dolby Vision HDR Vivid Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | MediaTek Dimensity 9500 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 3 nm |
| Maximální frekvence CPU | 4.21 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 jader) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ úložiště | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 200 Mpx, ƒ/1.6, 23 mm ( Širokoúhlý ), 0.56 μm, 1/1.4" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (OIS) PDAF 200 Mpx, ƒ/2.6, 65 mm ( Periskopický teleobjektiv ), x2.8 Optický zoom, 1/1.56" Velikost snímače Optická stabilizace obrazu (v závislosti na regionu) PDAF 50 Mpx, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultraširokoúhlý ) PDAF |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Multi-focus LED blesk |
| Funkce | Senzor barevného spektra Kalibrace barev Hasselblad Hasselblad Ultra HD Vysoký dynamický rozsah (HDR) Automatické ostření (AF) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Funkce videa | 3D LUT, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optická stabilizace obrazu (OIS) |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 32 Mpx, ƒ/2.4, 21 mm ( Širokoúhlý ) |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 7025 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 80 W |
| Podpora bezdrátového nabíjení | Ano |
| Výkon bezdrátového nabíjení | 50 W |
Sítě
| Počet SIM karet | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v6.1 |
| USB porty | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení Ultrazvukový snímač otisků prstů pod displejem |
| Další funkce | Programovatelný napájecí zdroj (PPS) Univerzální specifikace rychlého nabíjení (UFCS) USB Power Delivery |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie Oppo Find X9s Pro
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu Oppo Find X9s Pro?
Cena modelu Oppo Find X9s Pro je €750 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení Oppo Find X9s Pro na trh?
Oppo Find X9s Pro byl oficiálně uveden Úterý 21. Dubna 2026.
-
Je Oppo Find X9s Pro dostupný v obchodech?
Ano, Oppo Find X9s Pro je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro váží přibližně 198 gramů.
-
Jak velký displej má Oppo Find X9s Pro?
Displej modelu Oppo Find X9s Pro má úhlopříčku 6.32 palce.
-
Podporuje Oppo Find X9s Pro sítě 5G?
Ano, Oppo Find X9s Pro podporuje 5G na pásmech n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79.
-
Kolik kamer má Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.