OnePlus RT
Specifikace OnePlus RT
Základní informace
| Značka | OnePlus |
| Model | RT |
| Datum představení | Čtvrtek 16. Prosince 2021 |
| Datum uvedení | Středa 01. Prosince 2021 |
| Stav | Zrušeno |
Design
| Výška | 162.2 mm (6.39 palce) |
| Šířka | 74.6 mm (2.94 palce) |
| Tloušťka | 8.3 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 198 g (6.98 oz) |
| Barevné varianty | Černá, Modrá, Stříbrná |
Displej
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 6.62 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 398 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 87.4% |
| Ochranné sklo | Sklo Corning Gorilla Glass |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 5 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.84 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-X1 Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 680 |
| Typ paměti | LPDDR4X, LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložiště | 128GB, 256GB |
| Typ úložiště | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Nadstavba | ColorOS 11.3 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 50 Mpx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokoúhlý ), 1.0 μm Optická stabilizace obrazu (OIS) 16 Mpx, ƒ/2.2, 14 mm ( Ultraširokoúhlý ), 1.0 μm, 1/3.6" Velikost snímače 2 Mpx, ƒ/2.4 ( Makro ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | Duální LED blesk |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panorama |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Funkce videa | Auto HDR, Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.4 ( Širokoúhlý ), 1.0 μm, 1/3.06" Velikost snímače Automatické HDR |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4500 mAh |
| Možnost vyjmutí | Nevyjímatelná |
| Výkon drátového nabíjení | 65 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE-A (CA) Cat18 1200/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 6 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/b/a/g/n/ac/ax |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ano, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie OnePlus RT
Často kladené otázky
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu OnePlus RT?
OnePlus RT nebude uveden, protože byl zrušen.
-
Je OnePlus RT dostupný v obchodech?
Ne, OnePlus RT není v obchodech dostupný, protože byl zrušen.
-
Jaká je hmotnost modelu OnePlus RT?
OnePlus RT váží přibližně 198 gramů.
-
Jak velký displej má OnePlus RT?
Displej modelu OnePlus RT má úhlopříčku 6.62 palce.
-
Kolik kamer má OnePlus RT?
OnePlus RT má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.