OnePlus Pad 4
Specifikace OnePlus Pad 4
Základní informace
| Značka | OnePlus |
| Model | Pad 4 |
| Datum představení | Pátek 24. Dubna 2026 |
| Datum uvedení | Čtvrtek 30. Dubna 2026 |
| Stav | Chystá se |
| Ceny | €600 |
Design
| Výška | 289.7 mm (11.41 palce) |
| Šířka | 209.8 mm (8.26 palce) |
| Tloušťka | 5.9 mm (0.23 palce) |
| Hmotnost | 672 g (23.70 oz) |
| Materiály konstrukce | Záda: Hliník Rám: Hliník Přední strana: Sklo |
| Barevné varianty | Hnědý, Zelená |
| Designové prvky | Magnetický konektor příslušenství, Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 13.2 palce |
| Rozlišení | 2400 × 3392 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Jemnost displeje | 315 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 87.2% |
| Špičkový jas | 1000 cd/m² |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ne |
| Vlastnosti displeje | 68 miliard barev Kapacitní dotykový displej Dolby Vision Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 3 nm |
| Maximální frekvence CPU | 4.6 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ paměti | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložiště | 256GB, 512GB |
| Typ úložiště | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ne |
Software
| Operační systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | OxygenOS 16 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 13 Mpx |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Senzor barevného spektra |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 2160p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 8 Mpx |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Kapacita | 13380 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 80 W |
Sítě
| Mobilní připojení | Ne |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 7 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Ano, v6.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ne |
| NFC | Ne |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ne |
| Zvuk | 8 reproduktorů, Stereofonní reproduktory |
| FM rádio | Ne |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Kompas Gyroskop Senzor přiblížení (pouze příslušenství) |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Fotografie OnePlus Pad 4
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu OnePlus Pad 4?
Cena modelu OnePlus Pad 4 je €600 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je očekávané datum uvedení modelu OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 bude uveden Čtvrtek 30. Dubna 2026.
-
Je OnePlus Pad 4 dostupný v obchodech?
Ne, OnePlus Pad 4 zatím není v oficiálních obchodech, protože ještě nevyšel.
-
Jaká je hmotnost modelu OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 váží přibližně 672 gramů.
-
Jak velký displej má OnePlus Pad 4?
Displej modelu OnePlus Pad 4 má úhlopříčku 13.2 palce.
-
Kolik kamer má OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 má vzadu Jednoduchý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.