OnePlus Nord N200 5G
Specifikace OnePlus Nord N200 5G
Základní informace
| Značka | OnePlus |
| Model | Nord N200 5G |
| Alternativní název | DE2118 (Mezinárodní verze) DE2117 (Mezinárodní verze) |
| Datum představení | Pondělí 21. Června 2021 |
| Datum uvedení | Pátek 25. Června 2021 |
| Stav | Dostupný |
| Ceny | €170 |
Design
| Výška | 163.1 mm (6.42 palce) |
| Šířka | 74.9 mm (2.95 palce) |
| Tloušťka | 8.3 mm (0.33 palce) |
| Hmotnost | 189 g (6.67 oz) |
| Barevné varianty | Modrá |
Displej
| Typ displeje | IPS LCD |
| Úhlopříčka displeje | 6.49 palce |
| Rozlišení | 1080 × 2400 pixelů |
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Poměr stran | 20:9 |
| Jemnost displeje | 405 ppi |
| Poměr displeje k tělu | ≈ 83.7% |
| Dotykový displej | Ano |
| Bezrámečkový displej | Ano |
| Vlastnosti displeje | Kapacitní dotykový displej Multitouch displej |
Hardware
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 480 |
| Počet jader CPU | 8 |
| Výrobní proces | 8 nm |
| Maximální frekvence CPU | 2.0 GHz |
| Architektura CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektura | Cortex-A55 Cortex-A76 Qualcomm Kryo 460 |
| Typ paměti | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 4GB |
| Úložiště | 64GB |
| Typ úložiště | UFS 2.1 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozšíření úložiště | Ano |
| Sloty pro karty | microSDXC |
Software
| Operační systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Nadstavba | OxygenOS 11 |
Zadní fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Trojitý fotoaparát | 13 Mpx, ƒ/2.2 ( Širokoúhlý ) PDAF 2 Mpx ( Makro ) 0.08 Mpx ( Pomocný objektiv ) |
| Podpora blesku | Ano |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkce | Nepřetržité automatické ostření Režim souvislého snímání Automatické ostření s detekcí kontrastu (CDAF) Digitální zoom Korekce expozice Detekce obličeje Geotagging Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavení ISO Makro režim Panorama Fázové detekční automatické zaostřování (PDAF) Režim scény Samospoušť Klepnutím zaostřit Nastavení vyvážení bílé |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
| Funkce videa | Gyro-EIS |
Přední fotoaparát
| Výbava fotoaparátu | Ano |
| Jednoduchý fotoaparát | 16 Mpx, ƒ/2.1 |
| Funkce | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Možnosti videa | Ano |
| Maximální rozlišení videa | 1080p @ 30 fps |
Baterie
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon drátového nabíjení | 18 W |
| Podpora rychlého nabíjení | Ano |
Sítě
| Počet SIM karet | Single SIM (Nano-SIM) |
| Podpora VoLTE | Ano |
| Rychlosti dat | 5G, LTE Cat15 800/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n2 (1900), n25 (1900), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600 MHz) |
Konektivita
| Wi-Fi | Ano ( Wi-Fi 5 ) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkce Wi-Fi | Dual-band, Mobilní hotspot |
| Bluetooth | Ano, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB připojení | Nabíjení přes USB, Zařízení USB Mass Storage (UMS) |
| GPS | Ano |
| Funkce GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC | Ano |
Multimédia
| Reproduktor | Ano |
| Sluchátkový konektor | Ano |
| FM rádio | Ano |
Funkce
| Senzory | Akcelerometr Barometr Kompas / Magnetometr Snímač otisků prstů Gyroskop Senzor přiblížení |
Upozornění: Nemůžeme zaručit, že informace na této stránce jsou zcela přesné.
Recenze OnePlus Nord N200 5G
Video recenze
Fotografie OnePlus Nord N200 5G
Často kladené otázky
-
Jaká je cena modelu OnePlus Nord N200 5G?
Cena modelu OnePlus Nord N200 5G je €170 a může se v dalších dnech změnit.
-
Jaké je datum uvedení OnePlus Nord N200 5G na trh?
OnePlus Nord N200 5G byl oficiálně uveden Pátek 25. Června 2021.
-
Je OnePlus Nord N200 5G dostupný v obchodech?
Ano, OnePlus Nord N200 5G je dostupný v obchodech, protože se stále vyrábí.
-
Jaká je hmotnost modelu OnePlus Nord N200 5G?
OnePlus Nord N200 5G váží přibližně 189 gramů.
-
Jak velký displej má OnePlus Nord N200 5G?
Displej modelu OnePlus Nord N200 5G má úhlopříčku 6.49 palce.
-
Podporuje OnePlus Nord N200 5G sítě 5G?
Ano, OnePlus Nord N200 5G podporuje 5G na pásmech n2, n25, n41, n66, n71.
-
Kolik kamer má OnePlus Nord N200 5G?
OnePlus Nord N200 5G má vzadu Trojitý fotoaparát a pro selfie Jednoduchý fotoaparát.